Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Rzeszów. Dramat na ul. Batorego. Nie żyje młody motocyklista!

Podziel się
Oceń

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek (8.07.) po południu, na ulicy Batorego w Rzeszowie.
Rzeszów. Dramat na ul. Batorego. Nie żyje młody motocyklista!
Miejsce wypadku.

Źródło: KMP Rzeszów

Około godziny 13 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku z udziałem motocyklisty, który miał miejsce w ciągu ulicy Batorego, pod wiaduktem kolejowym. Jak informowaliście nas poprzez maila [email protected], młody motocyklista miał stracić panowanie nad motocyklem i uderzył w słup. 

- Zgłoszenie wpłynęło ok. godziny 12:45 - informuje kapitan Jan Czerwonka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Na miejsce wypadku zadysponowano jeden zastęp ratowniczo-gaśniczy, łącznie pięciu strażaków. 

- Pomimo szybkiej akcji ratunkowej, prowadzonej przez zespół ratownictwa medycznego, nie udało się uratować życia motocyklisty - powiedział strażak. 

Wiadomo, że w wypadku zginął 22-letni mieszkaniec Rzeszowa. 

Ulica Batorego jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje na objazdy przez centrum miasta. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Honda, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w krawężnik, a następnie w słup oświetleniowy. Niestety mimo reanimacji jego życia nie udało się uratować. Funkcjonariusze ustalają tożsamość kierującego jednośladem - przekazała podkom. Magdalena Żuk z rzeszowskiej policji. 

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Wyjaśniane będą dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Luci 08.07.2024 20:33
Kolejny dawca, szybkość, adrenalina i do Bozi!

Hudolf Ress 08.07.2024 16:23
Były pieniążki na wstawienie tłumika przelotowego 190 dB ciekawe czy były pieniążki na lekcje jazdy i dobry kask ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pokolenie TikToka spotyka się tważą w tważ z prawem Darwina.

Boguś 08.07.2024 22:38
Hudolf Ress 08.07.2024 16:23
Były pieniążki na wstawienie tłumika przelotowego 190 dB ciekawe czy były pieniążki na lekcje jazdy i dobry kask ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pokolenie TikToka spotyka się tważą w tważ z prawem Darwina. Komentarz został zgłoszony.×
Były pieniążki żeby opłacić internet ale już zabrakło na słownik ortograficzny 🫥

Widz 08.07.2024 15:08
Komentarz zawierał informacje godzące w dobre imię Redakcji.

Widz 08.07.2024 15:03
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama