Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Tragiczne zdarzenie nad Wisłokiem. W szpitalu zmarła 47-letnia kobieta

Podziel się
Oceń

W sobotni wieczór, 6 lipca, około godziny 20:00, służby ratunkowe zostały powiadomione o nieprzytomnej kobiecie znajdującej się na brzegu Wisłoka w Iskrzyni, w gminie Korczyna. Informację przekazał mężczyzna, który znalazł kobietę bez funkcji życiowych i natychmiast przystąpił do resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz powiadomił odpowiednie służby.
Tragiczne zdarzenie nad Wisłokiem. W szpitalu zmarła 47-letnia kobieta

Źródło: archiwum Halo Rzeszów

Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano ratowników medycznych oraz strażaków. Ratownicy zastali na miejscu 47-letnią mieszkankę Krościenka Wyżnego w stanie krytycznym. 

Kobieta została natychmiast przetransportowana do szpitala, gdzie pomimo podjęcia intensywnych działań ratunkowych, zmarła. Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, aby ustalić dokładną przyczynę śmierci.

- Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia, w następstwie którego doszło do śmierci 47-letniej mieszkanki Krościenka Wyżnego. Kobieta została odnaleziona w rejonie ul. Słonecznej w Iskrzyni i w ciężkim stanie przetransportowana do szpitala, gdzie pomimo udzielenia natychmiastowej pomocy, zmarła. Decyzją prokuratora, ciało kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych - poinformował portal Krosno112.pl podkom. Paweł Buczyński, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Aktualnie policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą intensywne śledztwo mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Policja apeluje również do osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat tego incydentu, o kontakt z najbliższą jednostką policji.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama