Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama Eco Energy 24 – klimatyzacja Rzeszów
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Jak uzyskać darmowe wejście do Muzeum Historycznego w Sanoku dzięki akcji "Pociąg do kultury"?

Podziel się
Oceń

Muzeum Historyczne w Sanoku włącza się do akcji "Pociąg do Kultury". Akcja ma na celu promowanie podróży, oraz poznawanie szeroko pojętej kultury dostępnej na terenie województwa podkarpackiego. Zobacz, na czym polega inicjatywa!
Jak uzyskać darmowe wejście do Muzeum Historycznego w Sanoku dzięki akcji "Pociąg do kultury"?

Źródło: Pixabay

Muzeum Historyczne w Sanoku od niedawna bierze udział w akcji "Pociąg dla kultury". Inicjatywa ta została zorganizowana przez Marszałka Województwa podkarpackiego i jest realizowana przez operatora Przewozów Regionalnych sp. z. o.o.

Akcja ma na celu promocję podróży pociągami oraz promocję kultury na terenie Podkarpacia. Jest ona skierowana nie tylko do mieszkańców naszego regionu, ale i również dla turystów, aby zachęcić ich do odwiedzania takich miejsc jak właśnie Zamek w Sanoku.

Dzięki uczestnictwu Muzeum Historycznego w Sanoku w akcji, każdy pasażer weekendowego pociągu relacji Rzeszów- Medzilaborce- Rzeszów otrzyma darmowy bilet do muzeum. Jest to dobra okazja, aby przybliżyć sobie historię zamku, obejrzeć bogatą kolekcję ikon, a także największą na świecie kolekcję obrazów Beksińskiego, która liczy około 600 wyjątkowych prac i została przekazana testamentem osobiście przez Zdzisława Beksińskiego dla sanockiego muzeum. 

Oferta trwa w okresie wakacyjnym, aż do 2 października 2024 roku. Pokazany w kasie muzeum bilet w terminie do 3 dni od daty przejazdu pociągiem, umożliwia  nieodpłatne zwiedzanie całego obiektu. Wystarczy zakupić bilet na dowolnej trasie Rzeszów- Medzilaborce- Rzeszów, aby skorzystać z oferty. 

Wszystkie informacje o godzinach i datach odjazdów są dostępne na stronie przewoźnika: https://bilety.polregio.pl lub bezpośrednio na stacjach kolejowych. Pociąg zatrzymuje się na podanych poniżej stacjach:

Rzeszów Główny – Boguchwała – Strzyżów nad Wisłokiem – Jasło – Tarnowiec – Jedlicze – Krosno – Krosno Miasto – Targowiska – Wróblik Szlachecki – Besko – Sanok Miasto – Sanok – Zagórz – Tarnawa Dolna – Czaszyn – Morochów – Mokre Małopolskie – Wysoczany – Szczawne Kulaszne – Rzepedź – Komańcza Letnisko – Komańcza – Nowy Łupków – Łupków – Medzilaborce Mesto – Medzilaborce.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Szkoda że do prezydenta dopiero teraz to dotarło, wcześniej to byli jego braciaData dodania komentarza: 11.07.2025, 09:07Źródło komentarza: Prezydent Duda: Ukraińcy i nasi sojusznicy uważają, że lotnisko w Rzeszowie i nasze autostrady należą im sięAutor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama