Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Urodziny Pub Spółdzielczy
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

W Dynowie wykryto nowe ognisko zakażeń koronawirusem

Podziel się
Oceń

W Dynowie wykryto nowe ognisko zakażeń koronawirusem. Znajduje się ono w tamtejszym Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym.
  • Źródło: informacje prasowe
W Dynowie wykryto nowe ognisko zakażeń koronawirusem
W Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Dynowie wykryto nowe ognisko zakażeń koronawirusem. Potwierdzono tam 20 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym 16 u podopiecznych i 4 osób personelu.

W wyniku przeprowadzanych badań przesiewowych w Dom Pomocy Społecznej w Chmielniku łącznie w ognisku potwierdzono 50 pozytywnych przypadków zakażeń SARS CoV-2, w tym u 33 pensjonariuszy i 17 pracowników.

Z kolei w Domu Pomocy Społecznej Pogodna Dolina Siedliska potwierdzono łącznie 9 zakażeń koronawirusem, wszystkie u podopiecznych.

Natomiast w Domu Pomocy Społecznej Złote Liście Zarzecze potwierdzono łącznie 20 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 16 podopiecznych i 4 osób personelu.

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama