Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama Advertisement
Reklama orkiestra księżniczek Rzeszów

33. Rajd Rzeszowski. Utrudnienia na drogach Rzeszowa i okolic

Podziel się
Oceń

W dniach 8 - 9 sierpnia na terenie Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego, odbędzie się 33. Rajd Rzeszowski, organizowany przez Automobilklub Rzeszowski. Trasa rajdu będzie przebiegała ulicami Rzeszowa, drogami gminy Boguchwała i gminy Lubenia.
33. Rajd Rzeszowski. Utrudnienia na drogach Rzeszowa i okolic

Źródło: archiwum policji

Z uwagi na to, że część ulic i wiele odcinków lokalnych dróg zostanie wyłączona z ruchu, będą występowały utrudnienia. Do kierujących apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Utrudnienia w gminie Boguchwała

Rajd Rzeszowski rozpocznie się w czwartek 8 sierpnia odcinkiem testowym w Niechobrzu. Od godziny 14:30 do godziny 21:00 jego trasa będzie zamknięta dla ruchu.

Przebieg trasy: Początek- droga gminna nr 108185R obok Krzyża Milenijnego, następnie drogą Niechobrz-Granice (nr działki 2224/1, 2278/2), do przysiółka Babia Góra, (nr działki 1628,2452), dalej obok Krzyża Milenijnego drogą gminną 108180R - koniec odcinka.

Zalecane objazdy dla mieszkańców: Drogami wewnętrznymi - gruntowymi do dróg powiatowych 1409R i 1436R.

Zamknięte drogi w gminie Lubenia

9 sierpnia wyścig odbędzie się w okolicach Lubeni. Trasa, jaką będą przejeżdżać zawodnicy, będzie zamknięta dla ruchu w godz. od 12:30 do 20"45.

Przebieg odcinka: Początek pętli na drodze gminnej 108605R w miejscowości Siedliska w okolicy cmentarza. Następnie tą drogą przez przysiółek Broniakówka do drogi 108604R w przysiółku Przylasek. Stamtąd tą drogą do przysiółka Liszowiec i następnie drogami gminnymi nr 108060R,18619R do przysiółka Czeczyczki. Dalej dojazd do przysiółka Lubenia- Strona Sucha drogą gminną 108618R i przez ten przysiółek do mostu i skrzyżowania z DP1411R i dalej w kierunku banku do drogi gminnej 108620R, gdzie po skręcie w tą drogę dojazd do przysiółka Debrza. Stamtąd drogami gminnymi 108604R i 108303R przez przysiółek Księży Lasek z powrotem do Siedlisk do skrzyżowania z drogą gminną 108605R - koniec pętli.

Zjazd z pętli OS. W miejscowości Lubenia od skrzyżowania z drogą gminną 108620R i dalej drogą gminną przy Banku, Urzędzie Gminy, Szkole pod kościół w Lubeni. Stamtąd drogą gminną 108604R w okolice Hotelu Splendor, gdzie wyznaczono metę OS-Koniec Odcinka

Dodatkowo wyłączone odcinki dróg:
•        droga gminna 108608R od drogi powiatowej 1404R przy cmentarzu do trasy OS;
•        droga gminna nr 108606R od trasy OS do skrzyżowania z drogą gminną 108607R;
•        droga gminna nr 108604R pomiędzy odcinkami trasy przysiółek Warzybokówka;
•        droga gminna 108604R od trasy odcinka OS do ul. Podleśnej w Rzeszowie;
•        Przysiółek Broniakówka droga gminna 108626R od trasy OS do ul. Nadziei w Rzeszowie.


Zalecane objazdy dla mieszkańców Lubeni: na trasie Rzeszów - Lubenia - przez m. Siedliska droga powiatowa nr 1404R lub przysiółek Mokra Strona drogą powiatową nr 1404R i 1411R do m. Babica

W Rzeszowie także objazdy

9 sierpnia kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w Rzeszowie, gdzie odbędzie się odcinek specjalny. W godz. od 17:00 do 23:00 przebiegał będzie ulicami:

Początek: al. Cieplińskiego w kierunku ul. Dąbrowskiego, na Rondzie Pakosława w lewo (początek pętli), do Ronda Żołnierzy Wyklętych, następnie w ul. Moniuszki, Plac Farny, ul. Sokoła, przez Rondo Tokarczuka do al. Cieplińskiego i dalej przez Rondo Pakosława do ul. Lisa Kuli - koniec odcinka.


 Dodatkowo wyłączone odcinki dróg:
•    al. Cieplińskiego - od ul.Ks.Jałowego
•    ul.Lisa Kuli
•    ul.Jagiellońska - od ul. Poniatowskiego do Zygmuntowskiej
•    ul.Mochnackiego - od ronda Pakosława do wjazdu na parking Galerii Graffica
•    ul.Pułaskiego - od al.Cieplińskiego do parkingu przy ROSIR
•    ul.Jana III Sobieskiego - od ul. Sokoła do ul.Bernardyńskiej
•    ul.Sokoła
•    ul.Jana Matejki - od pl.Farnego do Rynku
•    ul.Słowackiego - od Rynku do ul.Króla Kazimierza
•    ul.Zygmuntowska - od ul.Moniuszki do ul.Jagiellońskiej


Zalecane objazdy dla kierujących w ciągu al. Cieplińskiego - ul.Lisa Kuli - ul. Dąbrowskiego: - od skrzyżowania ul. Marszałkowskiej z al. Piłsudskiego do ul. Krakowskiej, następnie al. Witosa, al. Batalionów Chłopskich, do ul. Dąbrowskiego lub od skrzyżowania ul. Marszałkowskiej z al. Piłsudskiego do al. Rejtana do al. Powstańców Warszawy.

Pasażerów miejskiej komunikacji autobusowej czekają zmiany tras wielu linii MPK


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: tęczowy rafał , tęczowi kibice resovi ukrywający sie pod postacią twardzieli w dresachData dodania komentarza: 30.04.2025, 12:40Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: a jest jakis poseł który coś zrobił dla Podkarpacia? Oprócz wstydu ?Data dodania komentarza: 30.04.2025, 12:39Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: NNTreść komentarza: To gawlik jest posłem? Człowiek całe życie się uczy. Nigdy nie słyszałem o nim żeby coś tu robił dla Rzeszowa czy Podkarpackiego wogóleData dodania komentarza: 28.04.2025, 18:51Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: gośćTreść komentarza: jaki klub takie hasła !Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:06Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: czfTreść komentarza: Biały terror zaczął się o rok wcześniej niż czerwony i pochłonął więcej ofiar, mordowanych w o wiele bardziej brutalny sposób. Na początku rewolucja była w rzeczywistości zbyt łaskawa i naiwna. Bolszewicy wielokrotnie okazywali wielkoduszność i pozwalali znanym i aktywnym kontrrewolucjonistom odejść wolno, tak jak np. gen. Piotr Krasnow, którego puszczono wolno za obietnicę, że nie będzie walczył przeciwko rządowi, a który potem natychmiast złamał swoją obietnicę, a potem zaś kolaborował z nazistami. Czerezwyczajki stanowiły przykrą konieczność w obliczu krwawego oporu ancien regime'u. p. art. „10 najczęstszych kłamstw na temat Rewolucji Październikowej” na naszej stronie, kłamstwo nr 4 – w dalszej części cytubemy także Marka Twaina czy gen. Gravesa z USA albo amerykańskiego ambasadoraData dodania komentarza: 24.04.2025, 08:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!Autor komentarza: PogromcaRedaktorkowTreść komentarza: ale chłam, dobrze że czerwony front trzyma poziom w przeciwieństwie do dzisiejszego dziennikarstwaData dodania komentarza: 24.04.2025, 00:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama