Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama Eco Energy 24 – klimatyzacja Rzeszów
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Diler ciężkich narkotyków zatrzymany w Rzeszowie

Podziel się
Oceń

Przed tygodniem rzeszowscy policjanci przeprowadzili skuteczną akcję, w wyniku której zatrzymano 46-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków.
Diler ciężkich narkotyków zatrzymany w Rzeszowie
W Aucie 46-latka ujawniono znaczne ilości ciężkich narkotyków oraz gotówkę w różnych walutach.

Źródło: KMP Rzeszów

Informacje o przestępczej działalności mężczyzny dotarły do funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego. Wskazywały one, że 46-latek, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, mógł przechowywać nielegalne substancje w swoim samochodzie.

Policjanci postanowili zweryfikować te informacje. Podczas przeszukania pojazdu alfy romeo, który znajdował się w miejscu wskazanym przez informatorów, funkcjonariusze znaleźli ukryte narkotyki. 

- W środku samochodu siedział 46-latek oraz 21-letnia mieszkanka Rzeszowa. Mężczyzna rozpytany na okoliczność posiadania narkotyków zaprzeczał, że jest w posiadaniu jakichkolwiek zabronionych substancji. Policjanci nie dali mu jednak wiary i przeszukali samochód. Ich przypuszczenia potwierdziły się. W bagażniku alfy romeo znaleźli mefedron, metaamfetaminę i marihuanę - przekazała podkom. Magdalena Żuk z rzeszowskiej policji. 

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 46-latka policjanci ujawnili dodatkowe dowody świadczące o jego przestępczej działalności. Zatrzymano wagę elektroniczną, która służyła do porcjowania narkotyków, oraz znaczne ilości gotówki w różnych walutach. Łączna wartość zabezpieczonych pieniędzy przekroczyła 100 tysięcy złotych.

Zatrzymany mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanego, jednak sąd nie uwzględnił tego wniosku.

Policjanci podkreślają, że działania zmierzające do eliminowania narkotyków z naszego środowiska będą kontynuowane. Każda informacja dotycząca przestępczości narkotykowej jest wnikliwie sprawdzana, a osoby zajmujące się nielegalnym procederem są ścigane.


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Szkoda że do prezydenta dopiero teraz to dotarło, wcześniej to byli jego braciaData dodania komentarza: 11.07.2025, 09:07Źródło komentarza: Prezydent Duda: Ukraińcy i nasi sojusznicy uważają, że lotnisko w Rzeszowie i nasze autostrady należą im sięAutor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama