Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Zaginął Krzysztof Gutkowski z Kielnarowej

Podziel się
Oceń

Policjanci z Komisariatu Policji w Tyczynie prowadzą poszukiwania zaginionego Krzysztofa Gutkowskiego, 52-letniego mieszkańca Kielnarowej.
Zaginął Krzysztof Gutkowski z Kielnarowej
Zaginiony Krzysztof Gutkowski.

Źródło: KMP Rzeszów

Zaginiony 14 listopada br. wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem marki Ford Fusion o numerze rejestracyjnym RZE 69778, nie informując domowników, dokąd się udaje. Ostatni raz kontaktował się z rodziną telefonicznie w dniu 15 listopada o godz. 00:41. Od tamtej chwili nie kontaktował się z rodziną i nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis: wzrost około 173 cm, krępa budowa ciała, włosy- krótkie ciemnobrązowe, uszy - odstające, oczy w kolorze piwnym, nos-prosty, zarost - krótko przystrzyżona broda, uzębienie - pełne.
Ubiór: spodnie jeansowe koloru czarnego, koszula jeansowa koloru czarnego, buty zimowe tzw. trzewiki koloru brązowego.

Inne: zaginiony leczy się na chorobę afektywną dwubiegunową, przyjmuje leki, nosi okulary korekcyjne.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Tyczynie pod numerem telefonu 47 821 3782 lub telefonicznie z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 47 821 3311, lub 112.


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama