Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

PlusLiga: Steam Hemarpol Norwid Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 1:3

Podziel się
Oceń

W niedzielę, 2 lutego 2025 roku, w ramach 23. kolejki PlusLigi, Asseco Resovia Rzeszów odniosła cenne zwycięstwo nad zespołem Steam Hemarpol Norwid Częstochowa, wygrywając na wyjeździe 1:3 (21:25, 25:20, 25:27, 23:25).
PlusLiga: Steam Hemarpol Norwid Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
Zdjęcie poglądowe

Autor: Paweł Gibowicz/Oficjalna strona Asseco Resovii

Dzięki temu triumfowi rzeszowianie awansowali na szóste miejsce w tabeli, wyprzedzając swoich rywali.

Mecz rozpoczął się od wyrównanej walki, jednak to goście zdołali przechylić szalę na swoją korzyść w pierwszym secie, wygrywając 25:21. W drugiej partii gospodarze, prowadzeni przez skutecznego Patrika Indrę, odpowiedzieli zwycięstwem 25:20. Trzeci set był najbardziej zacięty, zakończony wynikiem 27:25 dla Resovii, która wykorzystała błędy przeciwników w końcówce. W czwartej odsłonie rzeszowianie utrzymali przewagę, triumfując 25:23 i zapewniając sobie komplet punktów.

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Stephen Boyer, który zdobył 22 punkty dla Asseco Resovii. Warto również wyróżnić Bartosza Bednorza (18 punktów) oraz Lukasa Vasinę (17 punktów). Po stronie Norwida najskuteczniejszy był Patrik Indra z 23 punktami na koncie.

Dzięki temu zwycięstwu Asseco Resovia kontynuuje serię wygranych, co pozwala z optymizmem patrzeć na dalszą część sezonu. Kolejne spotkanie rzeszowianie rozegrają 8 lutego 2025 roku, podejmując u siebie Indykpol AZS Olsztyn.

PlusLiga - 23. kolejka

Steam Hemarpol Norwid Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (21:25, 25:20, 25:27, 23:25)

 

Steam Hemarpol Norwid Częstochowa: Sebastian Adamczyk, Milad Ebadipour, Patrik Indra, Quinn Lester Isaacson, Bartłomiej Lipiński, Daniel Popiela - Mateusz Masłowski (libero) - Mateusz Borkowski, Damian Kogut, Tomasz Kowalski, Artur Sługocki.

Asseco Resovia Rzeszów: Bartosz Bednorz, Stephen Boyer, Karol Kłos, Gregor Ropret, Lukas Vasina, Dawid Woch - Michał Potera (libero) - Jakub Bucki, Klemen Cebulj, Łukasz Kozub. 


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama