Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama nawóz ogrodowy

Wspólna prezentacja Asseco Resovii i DevelopResu przyciągnęła tłumy kibiców

Podziel się
Oceń

Galeria Rzeszów na kilka godzin zamieniła się w prawdziwą arenę sportowych emocji. W środowy wieczór odbyła się tam wspólna prezentacja drużyn Asseco Resovii Rzeszów i DevelopResu Rzeszów, która przyciągnęła rzesze kibiców spragnionych spotkania ze swoimi siatkarskimi idolami.
Wspólna prezentacja Asseco Resovii i DevelopResu przyciągnęła tłumy kibiców

Autor: UMWP

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 18. Na scenie pojawili się zawodnicy i zawodniczki obu zespołów, którym towarzyszyło multimedialne show, światła, muzyka i głośne okrzyki fanów. Kibice mogli zrobić sobie zdjęcia z siatkarzami, zdobyć autografy, a także spróbować swoich sił w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania były m.in. bilety na mecze i klubowe gadżety.

Dodatkową atrakcją wieczoru były widowiskowe pokazy taneczne i akrobatyczne w wykonaniu grupy Stali Rzeszów, które wprowadziły jeszcze więcej energii i sportowego klimatu.

Nowy sezon 2025/2026 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Zarówno w zespole Asseco Resovii, jak i w drużynie DevelopResu doszło do wielu zmian kadrowych. W obu klubach pojawili się nowi, doświadczeni trenerzy oraz zawodnicy i zawodniczki z kraju i zagranicy, co wzmacnia oczekiwania wobec nadchodzących rozgrywek.

Atmosfera podczas prezentacji była wyjątkowa, co potwierdzają wpisy obu klubów w mediach społecznościowych. 

Wataha znów jest razem - silniejsza, głodna walki i gotowa na nowy sezon. Każde zdjęcie, każdy podpis, każdy uścisk przypomniał nam jedno:
Rzeszów żyje siatkówką, a my jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego miasta

- podsumowali prezentację działacze Asseco Resovii.

fot. UMWP

Klub podziękował kibicom za wsparcie i zapowiedział, że z nową energią wchodzi w rozgrywki PlusLigi. W podobnym tonie wypowiedzieli się na Facebooku także przedstawiciele DevelopResu Rzeszów.

Atmosfera była niesamowita, a energia kibiców po prostu nie do opisania. Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie pojawili się, by wspólnie z nami rozpocząć nowy sezon 2025/2026. Razem tworzymy prawdziwą siatkarską rodzinę Rzeszowa

- stwierdzili.

Wspólna prezentacja pokazała, że stolica Podkarpacia naprawdę żyje siatkówką. Zarówno kibice, jak i zawodnicy nie mają wątpliwości – nowy sezon zapowiada się pełen emocji, walki i sportowych wzruszeń, a Hala Podpromie już czeka, by ponownie rozbrzmieć dopingiem rzeszowskich fanów.

Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia, autorstwa pracowników PUW w Rzeszowie i UMWP.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Natalia Treść komentarza: Jestem ciekawa, dla czego nie ma wzmianki o pociągach do Przemyśla, do którego dotarłam około 3 w nocy , zamiast 21.22??? Data dodania komentarza: 5.06.2026, 17:31 Źródło komentarza: Śmiertelne potrącenie na stacji w Sędziszowie. Środowy dramat sparaliżował ruch pociągów na Podkarpaciu Autor komentarza: cinkciarz Treść komentarza: Poszła w melanż ! Data dodania komentarza: 4.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: Zaginęła 20-letnia Andżelika Kaczor [AKTUALIZACJA: Dziewczyna odnaleziona!] Autor komentarza: Wielki Dario Treść komentarza: Jak ja się przekopem tym zakazem tak że dokupie kilo karkówki i będzie melanzyk na kiełbasce i mięsku na pohybel czarnym i czerwonym 😂😂 Data dodania komentarza: 4.06.2026, 08:26 Źródło komentarza: Kiełbasa z grilla dopiero w sobotę? Biskupi nie udzielili dyspensy na Podkarpaciu! Autor komentarza: Jurek Treść komentarza: Odlot. Bardzo ważny artykuł, zwłaszcza dla katolików czytających ze zrozumieniem. Dla katolikow inaczej, może normalniej czytających, kompletna bzdura. A dla całej reszty, w tym mnie, kliknięcie po to, aby przekonać się co znowu obca służba odjaniepawliła. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:32 Źródło komentarza: Kiełbasa z grilla dopiero w sobotę? Biskupi nie udzielili dyspensy na Podkarpaciu! Autor komentarza: Daniel W. Treść komentarza: Chłop w sukience ma mi mówić, kiedy mogę zjeść kawałek kiełbasy? :) Ludzie! Gdzie my żyjemy? A jak jestem zameldowany w Warszawie, a mieszkam w Rzeszowie to mogę skubnąć? :) Cyrk objazdowy... Data dodania komentarza: 3.06.2026, 22:08 Źródło komentarza: Kiełbasa z grilla dopiero w sobotę? Biskupi nie udzielili dyspensy na Podkarpaciu! Autor komentarza: CHWDP Treść komentarza: A może nie warto i czas zakończyć wspieranie Banderowskiej Upadliny?! Data dodania komentarza: 3.06.2026, 18:05 Źródło komentarza: Uderzmy w Rzeszów i zobaczmy, co się stanie”. Szokujące słowa rosyjskiego propagandysty wywołały burzę
Reklama
Reklamaogłoszenia halo rzeszów
Reklama
Reklama
Reklama