Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama nawóz ogrodowy

Policjant z Rzeszowa z kolejnymi sukcesami w kulturystyce

Podziel się
Oceń

Mł. asp. Krystian Pietruś z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie po raz kolejny udowodnił, że służba i sportowa pasja mogą doskonale się uzupełniać. Funkcjonariusz odniósł kolejne znaczące sukcesy w prestiżowych zawodach kulturystycznych federacji NPC, zdobywając dwa tytuły mistrzowskie w swojej kategorii.
Policjant z Rzeszowa z kolejnymi sukcesami w kulturystyce

Autor: Podkarpacka Policja

Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, pasja do sportu towarzyszy mł. asp. Krystianowi Pietrusiowi od młodości. Od lat z powodzeniem uprawia kulturystykę, odnosząc liczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Dzięki systematyczności, samodyscyplinie i ciężkiej pracy osiąga bardzo dobre wyniki, godząc wymagającą służbę z intensywnymi treningami.

Tegoroczny sezon startowy rozpoczął od udziału w Grand Prix Poland, które odbyło się 4 października podczas targów fitness w Europie. W rywalizacji międzynarodowej ponownie sięgnął po tytuł mistrza w kategorii Men’s Bodybuilding Open Middleweight, powtarzając sukces z ubiegłego roku.

Zaledwie tydzień później, 11 października, wziął udział w zawodach Super Cup of Poland w Markach. W tych największych jak dotąd międzynarodowych zawodach rozgrywanych w Polsce, w których udział wzięło ponad 500 zawodników, ponownie zdobył złoty medal w swojej kategorii. Wydarzenie zorganizował znany polski kulturysta Robert Piotrkowicz, oficjalny przedstawiciel i promotor federacji NPC.

W dniach 17–19 października, podczas zawodów w Grodzisku Wielkopolskim o Puchar Polski i Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, policjant zdobył 3. miejsce w kategorii kulturystyki do 85 kg.

Jak podkreśla sam funkcjonariusz, sport uczy go pokory, wytrwałości i systematyczności. Siła, wytrzymałość i konsekwencja, które rozwija na siłowni, przekładają się na jego codzienną służbę. To także sposób na zachowanie równowagi i dobrej kondycji psychicznej.

Pomimo intensywnego sezonu, policjant nie zwalnia tempa. Już przygotowuje się do kolejnych startów, w których będzie reprezentował nie tylko polskie barwy, ale również etos służby w Policji.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Natalia Treść komentarza: Jestem ciekawa, dla czego nie ma wzmianki o pociągach do Przemyśla, do którego dotarłam około 3 w nocy , zamiast 21.22??? Data dodania komentarza: 5.06.2026, 17:31 Źródło komentarza: Śmiertelne potrącenie na stacji w Sędziszowie. Środowy dramat sparaliżował ruch pociągów na Podkarpaciu Autor komentarza: cinkciarz Treść komentarza: Poszła w melanż ! Data dodania komentarza: 4.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: Zaginęła 20-letnia Andżelika Kaczor [AKTUALIZACJA: Dziewczyna odnaleziona!] Autor komentarza: Wielki Dario Treść komentarza: Jak ja się przekopem tym zakazem tak że dokupie kilo karkówki i będzie melanzyk na kiełbasce i mięsku na pohybel czarnym i czerwonym 😂😂 Data dodania komentarza: 4.06.2026, 08:26 Źródło komentarza: Kiełbasa z grilla dopiero w sobotę? Biskupi nie udzielili dyspensy na Podkarpaciu! Autor komentarza: Jurek Treść komentarza: Odlot. Bardzo ważny artykuł, zwłaszcza dla katolików czytających ze zrozumieniem. Dla katolikow inaczej, może normalniej czytających, kompletna bzdura. A dla całej reszty, w tym mnie, kliknięcie po to, aby przekonać się co znowu obca służba odjaniepawliła. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:32 Źródło komentarza: Kiełbasa z grilla dopiero w sobotę? Biskupi nie udzielili dyspensy na Podkarpaciu! Autor komentarza: Daniel W. Treść komentarza: Chłop w sukience ma mi mówić, kiedy mogę zjeść kawałek kiełbasy? :) Ludzie! Gdzie my żyjemy? A jak jestem zameldowany w Warszawie, a mieszkam w Rzeszowie to mogę skubnąć? :) Cyrk objazdowy... Data dodania komentarza: 3.06.2026, 22:08 Źródło komentarza: Kiełbasa z grilla dopiero w sobotę? Biskupi nie udzielili dyspensy na Podkarpaciu! Autor komentarza: CHWDP Treść komentarza: A może nie warto i czas zakończyć wspieranie Banderowskiej Upadliny?! Data dodania komentarza: 3.06.2026, 18:05 Źródło komentarza: Uderzmy w Rzeszów i zobaczmy, co się stanie”. Szokujące słowa rosyjskiego propagandysty wywołały burzę
Reklama
Reklamaogłoszenia halo rzeszów
Reklama
Reklama
Reklama