Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama

Wielki sukces Dwujęzycznego Liceum Uniwersyteckiego w Rzeszowie

Podziel się
Oceń

Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie w Rzeszowie coraz wyżej w prestiżowym rankingu ogólnopolskim „Perspektywy”. Barańczak odnotował awans aż o 194 miejsc względem poprzedniego roku i znalazł się w gronie trzech najlepszych liceów w Rzeszowie.
  • Źródło: DLU wRzeszowie
Wielki sukces Dwujęzycznego Liceum Uniwersyteckiego w Rzeszowie
Wielki sukces Dwujęzycznego Liceum Uniwersyteckiego w Rzeszowie
Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka otrzymało już po raz trzeci prestiżową "Srebrną Tarczę 2020" w rankingu najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce, ogłaszanym corocznie przez Fundację Edukacyjną "Perspektywy".

Zestawienie ujmuje szkoły najlepiej przygotowujące do podjęcia studiów. Na wysokie miejsce złożyły się doskonałe wyniki egzaminów maturalnych, dzięki którym nasi absolwenci bez problemu kontynuują naukę w renomowanych uczelniach w Polsce i za granicą.

Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie znalazło się w gronie trzech najlepszych liceów w Rzeszowie, obok Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Prezentek oraz II Liceum Ogólnokształcącego, awansując z piątego miejsca w ubiegłym roku na trzecie w rankingu rzeszowskich liceów. Wśród szkół w całym województwie DLU znalazło się na wysokim, siódmym miejscu. W rankingu ujmującym tysiąc najlepszych szkół ogólnokształcących z całej Polski, Barańczak odnotował jeden z największych awansów względem poprzedniego roku. Doskonałe, 215 miejsce w kraju, to o 194 pozycje wyżej w rankingu Perspektyw niż w 2020 roku.

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pytaAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: dzieci sie nie robi a jak cos to wszystkie chcą rodzic w Rzeszowie a potem płacz że oddział zamykają. Tak samo jest ze szkołami, wożą dzieci do miasta a potem płaczą że szkołe na wsi zamykają. Mamy płacić za puste sale?Data dodania komentarza: 26.06.2025, 06:42Źródło komentarza: Co z porodówką w Lesku? Do walki dołącza Partia Razem
Reklama
Reklama
Reklama