Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Elżbieta Łukacijewska o poszerzeniu granic Sanoka

Podziel się
Oceń

W związku z planami przyłączenia do Sanoka łącznie 10 miejscowości z terenów Gmin Sanok i Zagórz, Elżbieta Łukacijewska Poseł do Parlamentu Europejskiego zaapelowała do Burmistrza Sanoka o dialog z Panią Wójt Gminy Sanok i Panem Burmistrzem Zagórza oraz mieszkańcami zainteresowanych sołectw.
  • Źródło: Informacja prasowa
Elżbieta Łukacijewska o poszerzeniu granic Sanoka
Elżbieta Łukacijewska o poszerzeniu granic Sanoka
Poseł Łukacijewska wyraziła również swe rozczarowanie brakiem spotkań, podczas których Burmistrz Sanoka miałby okazję wysłuchać głosu lokalnych społeczności, przedstawić swoją wizję rozwoju oraz konkretne propozycje dla ich miejscowości.

- Samorządność, to umiejętność rozmowy i słuchania. Demokracja, to nie narzucanie komuś z góry, ale szukanie kompromisów i rozwiązań – stwierdza Elżbieta Łukacijewska.

Elżbieta Łukacijewska, jak sama przyznaje, popierała działania Prezydenta Ferenca w działaniach zmierzających do poszerzenia Rzeszowa, jednak wówczas, w odróżnieniu od sytuacji w Sanoku, mieszkańcy mieli szansę wyrazić swoje zdanie. Również oferta inwestycyjna, która została skierowana do podrzeszowskich miejscowości, była bardzo atrakcyjna.

Tymczasem trudno oprzeć się wrażeniu, że miasto Sanok, będące w trudnej sytuacji finansowej, nie poszukuje terenów do rozwoju i inwestycji, ale sposobu na ratowanie miejskiego budżetu.

- Jeśli chodzi o to, by ratować budżet, to jako były samorządowiec uważam, że budżet ratuje się przez dobre zarządzanie i odważne decyzje – podsumowuje Poseł Łukacijewska.

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pyta
Reklama
Reklama
Reklama