Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Masz dużo złomu, jedź do Metkomu i odbierz opaskę na komary

Podziel się
Oceń

Rusza akcja Metkom, sprzedaj złom i odbierz opaskę na komary. Firma chce zachęcić swoich klientów detalicznych by korzystali z usług Metkom w godzinach porannych, gdy wakacyjna pogoda nie jest tak uciążliwa.
  • Źródło: informacje prasowe
Masz dużo złomu, jedź do Metkomu i odbierz opaskę na komary

Autor: materiały prasowe partnera

Co trzeba zrobić by taką opaskę otrzymać?

Od środy, 28.07.2021 roku, każdy kto sprzeda złom, metale kolorowe (miedź, mosiądz, brąz) lub inne surowce przyjmowane na Skupach Metkom w godzinach od 7:00 do 9:00 od poniedziałku do piątku, otrzyma opaskę na komary. Cała akcja ma trwać do 31 sierpnia 2021 roku lub do wyczerpania zapasów. 

Regulamin akcji znajduje się na stronie internetowej Metkom: Akcja sprzedaj złom, odbierz opaskę na komary – sprawdź regulamin

Opaski na komary działają 48h i mogą być używane przez dzieci od 3 roku życia.

 

Dlaczego opłaca się sprzedawać złom? Ile kosztuje złom?


Warto śledzić ceny na skupach złomu, ponieważ wartość przyjmowanych aktualnie surowców jest bardzo wysoka. W ostatnich miesiącach cena detaliczna za złom stalowy wahała się od 1,00-1,40 zł za kg, miedzi 26-30 zł za kg, a mosiądzu 14-18 zł za kg (podawane wartości są zależne od sortu surowca). Mimo tego, że niektórzy specjaliści przepowiadali spadek - ceny na skupach złomu cały czas rosną.

Tak atrakcyjne ceny wpłynęły na duże zainteresowanie sprzedażą złomu, ponieważ robiąc porządki koło domu, w garażu czy na strychu, można nieźle zarobić. Poza tym, oddając odpady w ręce takich firm jak Metkom, masz pewność, że zostaną one poddane procesom recyklingu i dzięki temu przyczyniasz się do ochrony środowiska.

Sprawdź cennik skup złomu w Rzeszów: CENNIK STAL i METALE KOLOROWE 23.07.2021 

 

Sprzedaż złomu - zmiany 2021

Moda na ekologię, zmieniła nieco patrzenie na firmy zajmujące się obrotem surowcami gospodarki zamkniętej. Jednak nie na tyle, na ile jest to konieczne dla Matki Ziemi. Warto pamiętać, że to przede wszystkim zależy od na, gdzie trafią surowce, które bez problemu dostaną „drugie życie”. W przypadku złomu stalowego odzyskiwane jest tylko 40% tego odpadu, a miedzi i aluminium 30%.

Surowce, które wchodzą w skład stali, są nieodnawialne, dlatego tak ważny jest ich recykling.

 

Masz dużo złomu, jedź do Metkomu i odbierz opaskę na komary

Zastanawiasz się, czy udać się na skup złomu, chcesz pozbyć się zbędnych rupieci i do tego zarobić? Zbierz złom, przyjedź i ciesz się dodatkową gotówką.

Firma Metkom zaprasza wszystkich na swoje skup:

Skup Złomu Rzeszów:
ul. Warszawska 139, 35-205 Rzeszów
tel. +48 17 74 93 999

 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
Reklama
Reklama