Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

CBŚP zatrzymało pseudokibiców z Rzeszowa [VIDEO]

Podziel się
Oceń

CBŚP zatrzymało łącznie 29 osób podejrzanych o handel narkotykami czy udział w obrocie nielegalną bronią. Część z nich może mieć kontakty z pseudokibicami z Rzeszowa.
  • Źródło: CBŚP
CBŚP zatrzymało pseudokibiców z Rzeszowa [VIDEO]

Autor: CBŚP

Policjanci z Zarządu w Warszawie Centralnego Biura Śledczego Policji, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Warszawie wyjaśniają sposób działania zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym.

Z ustaleń śledztwa wynika, że gang mógł działać od kilku lat na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, zajmując się produkcją, przemytem i wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków, a także handlem bronią palną i czerpaniem korzyści z nierządu innych osób.

Z ustaleń policjantów wynika, że niektórzy nich mogą mieć powiązania z pseudokibicami różnych klubów sportowych m.in. z Warszawy, Zamościa czy Rzeszowa.

Na przełomie sierpnia i września policjanci przeprowadzili działania w Warszawie, jej okolicy, a także w Lublinie, Zamościu i innych miejscowościach. W realizacji uczestniczyło ponad 200 funkcjonariuszy z CBŚP i z Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji ,,BOA”.

Podczas akcji zatrzymano 14 osób, a kolejnych 15 doprowadzono do prokuratury z zakładów karnych lub aresztów śledczych, gdzie byli osadzeni. W trakcie realizacji funkcjonariusze zabezpieczyli urządzenia mogące służyć do produkcji mefedronu oraz trzy dwustulitrowe beczki z substancją chemiczną, która jest poddawana analizie.

W Prokuraturze Okręgowej w Warszawie 11 podejrzanym przedstawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, z czego 5 jest podejrzanych o kierowanie gangiem.

Śledczy zarzucają podejrzanym m.in. przemyt, wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych, czy posiadanie broni i udział w obrocie bronią palną.

https://www.youtube.com/watch?v=0lCWwzWcfPQ

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama