Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

ROSIR ugości Festiwal Działań Oddolnych ArtCity X City NGO

Podziel się
Oceń

Już 20 listopada br. na hali Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ROSIR) odbędzie się Festiwal Działań Oddolnych ArtCity X City NGO. Rzeszowskie organizacje społeczne, aktywiści miejscy i każdy, komu bliskie jest działanie społeczne znajdzie tam swoje miejsce.
  • Źródło: facebook
ROSIR ugości Festiwal Działań Oddolnych ArtCity X City NGO
Na ten dzień planujemy się skrzyknąć z całą grupą ciekawych ludzi, którzy na co dzień w swoich małych społecznościach, chcąc kreować, dbać o nie i uatrakcyjniać - korzystając głównie ze swojego zapału i wrażliwości - angażują się społecznie. - Mówi Maciej Staszewski, organizator wydarzenia.

Chcemy oddać czas i przestrzeń dla nich, aby z jednej strony oddać im głos, aby mogli pokazać swoje działania, ale przede wszystkim chcemy przybliżyć wszystkim taki sposób myślenia o otaczającej nas rzeczywistości i zainspirować innych do aktywnego udziału w życiu społecznym. - dodaje Maciej Staszewski.

Poprzez prezentację na wydarzeniu osób i instytucji, które poświęcając swój czas na tworzenie wartościowych inicjatyw, gdzie będą mogli publicznie przybliżyć swoją działalność, a także wykorzystać przestrzeń hali aby udostępnić ją i podzielić na tematyczne strefy, w których już bezpośrednio będą obecni. - Również przy tej okazji, chcemy bezpośrednio zaangażować naszych gości do prowadzenia różnych zajęć dla uczestników festiwalu. - podkreśla Maciej Staszewski.

Zwieńczeniem całego wydarzenia ma być pokaz filmów dokumentalnych, przybliżający wartościowe inicjatywy z Polski i ze świata.

Projekt dofinansowany jest ze środków Gminy Miasto Rzeszów, przeznaczonych na realizację zadania publicznego pn. Prowadzenie działań rewitalizacyjnych należących do sfery społecznej procesu rewitalizacji w ramach realizacji "Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Miasto Rzeszów do roku 2023"

Wydarzenie odbędzie się 20 listopada 2021 na hali ROSIR przy ul. Pułaskiego 13 w Rzeszowie, w godzinach 10:00 - 21:00.

Wstęp bezpłatny.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama