Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Rzeszowski PSL obdarował prezentami św. Mikołaja

Podziel się
Oceń

W środę, 22 grudnia, zmęczonemu świątecznymi obowiązkami Mikołajowi, przybyli z odsieczą członkowie podkarpackich struktur PSL oraz FML z posłem Mieczysławem Kasprzakiem na czele. Ludowcy rozdali zgromadzonym na rzeszowskim Rynku mieszkańcom prezenty, a jednym z obdarowanych był sam św. Mikołaj.
Rzeszowski PSL obdarował prezentami św. Mikołaja

Niech się wam darzy!


Podczas zwołanej na godz. 18 konferencji prasowej, która miała miejsce nieopodal Świątecznego Miasteczka, poseł Kasprzak wystąpił w towarzystwie jedenaściorga działaczek i działaczy z Podkarpacia.

 

fot. Krystian Propola-Szanowni Państwo, zgodnie z tradycją, że w święta dzielimy się wspólnie opłatkami, dzisiaj na Rynku w Rzeszowie również z działaczami Polskiego Stronnictwa Ludowego, z działaczami Forum Młodych Ludowców, chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia w tym symbolicznym miejscu. Tu gdzie jest radość, tu gdzie jest wielu mieszkańców Rzeszowa. Chcemy podarować wam też skromne upominki i kalendarze. To taki piękny zwyczaj i niech przetrwa jak najdłużej. Myślę, że wszystkim nam potrzebna jest chwila radości, a życzenia zawsze pozostają w naszych sercach - powiedział poseł. 

Kończąc, złożył on mieszkańcom następujące życzenia: - Życzymy Państwu spełnienia tych wszystkich życzeń, które usłyszycie Państwo od osób bliskich. Niech się wam darzy! Niech to wigilijne ciepło pozostanie w naszych sercach na całe życie. Wszystkiego dobrego!

 

Miód, kartki i kalendarze


Następnie ludowcy udali się w głąb Rynku na spotkanie z mieszkańcami. Poza uśmiechami, obdarowywali oni rzeszowian kartkami świątecznymi, kalendarzami oraz miodem z życzeniami od Władysława Kosiniaka-Kamysza.

 

fot. PSL Podkarpacie 

fot. PSL PodkarpaciePoza spacerowiczami, działacze PSL-u podchodzili również do sprzedawców, a także dzieci. Dla tych ostatnich spotkanie z ludowcami mogło być niemałym zaskoczeniem. Możliwe, że dla wielu z nich św. Mikołaj już zawsze będzie mieszkać nie w Laponii, a na polskiej wsi.

 

fot. PSL Podkarpacie 

fot. PSL Podkarpacie 

Spotkanie z Mikołajem


Punktem kulminacyjnym było spotkanie ze św. Mikołajem i elfami w ich Domku na Rynku. Wyrazili oni wdzięczność wobec ludowców za pomoc w rozdawaniu tegorocznych prezentów. Niektórzy działacze FML-u natomiast zauważyli, że zielone stroje elfów nawiązują kolorem do ich barw partyjnych. 

Po chwili obdarowany upominkami został również sam Mikołaj. Dla upamiętnienia tej chwili, wykonano nawet niewielką sesję zdjęciową, a także wymieniono uściski dłoni. 

Niewątpliwie święta zbliżają do siebie różne osoby, a także napełniają radością. Jako redakcja, również życzymy wam tych zbliżeń i pozytywnych emocji w najbliższym czasie.

 

fot. PSL Podkarpacie i Krystian Propola

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama