Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Pierwszy w Rzeszowie "sklep" z darmową odzieżą dla uchodźców

Podziel się
Oceń

Już wkrótce przy ulicy Jałowego 31 w Rzeszowie zostanie otwarty "sklep" z darmową odzieżą dla uchodźczyń i uchodźców z terenów Ukrainy.
  • Źródło: Informacja własna
Pierwszy w Rzeszowie "sklep" z darmową odzieżą dla uchodźców
Zbiórka - "Sklep" Free Wear & More znajduje się w siedzibie Lewicy, przy ul. Jałowego 31 w Rzeszowie

Autor: Ksenia Sztuk

Sklep Free Wear & More jest wspólną inicjatywą m.in. rzeszowskich środowisk lewicowych, takich jak Stowarzyszenie Spójnik, Nowa Lewica, Lewica Razem, Młoda Lewica, Młodzi Razem czy też Partia Zieloni.

fot. Ksenia Sztuk


Organizatorzy prowadzą zbiórkę ubrań dla dorosłych kobiet, dzieci i młodzieży. Do najbardziej w tej chwili potrzebnych rzeczy należą:
-bluzy,
-wiosenne kurtki,
-spodnie,
-dresy,
-piżamy,
-nowa bielizna i skarpetki.

Należy przy tym pamiętać, iż przyjmowane są wyłącznie rzeczy w stanie nieużywanym lub przynajmniej dobrym.

fot. Ksenia Sztuk


Zbiórka prowadzona jest w biurze poselskim Lewicy przy ul. ks. Jałowego 31, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-19:00, a w sobotę i niedzielę w godz. 10:00-14:00

Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie sklepu Free Wear & More na Facebooku.

Zbiórka jest prowadzona przez Stowarzyszenie Spójnik (zgłoszenie MSWiA nr 2022/807/OR)

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama