Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Nowy wóz strażacki trafił do OSP Brzezówka

Podziel się
Oceń

Ochotnicza Straż Pożarna w Brzezówce ma nowy wóz strażacki. Pojazd trafił do jednostki w w ramach akcji „Bitwa o wozy”.
Nowy wóz strażacki trafił do OSP Brzezówka

Autor: PUW

Uroczystość, która odbyła się 1 maja br., rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele parafialnym w Borku Starym. Następnie zaproszeni goście, w asyście pocztów sztandarowych, przemaszerowali na plac przy Domu Ludowym w Brzezówce, gdzie odśpiewano hymn państwowy i wciągnięto flagę na maszt.

Kulminacją apelu było uroczyste poświęcenie i przekazanie samochodu pożarniczego jednostce na ręce prezesa OSP Brzezówka.

poświęcenie wozu strażackiego
fot. PUW

- Dobrze przygotowana i wyszkolona jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej to dla lokalnej społeczności gwarancja bezpieczeństwa. Bardzo często to właśnie Wy, strażacy ochotnicy, docieracie na miejsca zdarzenia jako pierwsi i rozpoczynacie akcję ratunkową. Aby zadania te wykonane były w odpowiedni sposób niezbędny jest specjalistyczny sprzęt oraz samochód, którym szybko i bezpiecznie pozwoli dotrzeć do celu. Jestem przekonana, że nowoczesny wóz strażacki, który trafił w Wasze ręce usprawni działania niosące pomoc i ratunek okolicznym mieszkańcom. Niech jak najlepiej służy podczas akcji ratowniczych i pozwala szczęśliwie wrócić do domu - mówiła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama