Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama

Koniec poszukiwań 74-letniego mieszkańca Lubeni. Szukało go 50 policjantów

Podziel się
Oceń

Ponad 50 policjantów poszukiwało zaginionego starszego mężczyzny. 74-latek wyszedł z domu w Lubeni w nieznanym kierunku.
  • Źródło: KMP Rzeszów
Koniec poszukiwań 74-letniego mieszkańca Lubeni. Szukało go 50 policjantów

Autor: Archiwum KMP Rzeszów

W poniedziałek 27 czerwca po godz. 17 policjanci z rzeszowskiej komendy zostali zawiadomieni o zaginięciu 74-letniego mężczyzny przebywającego w Lubeni. Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna wraz z opiekunką na stałe mieszka w Krakowie i na miejsce przyjechał na kilka dni.

Kilkanaście minut przed zgłoszeniem wyszedł z domu w Lubeni i zaginął. Z uwagi stan zdrowia powinien być pod stałą opieką i mógł znaleźć się w okolicznościach zagrażających zdrowiu i życiu.

Funkcjonariusze sporządzili rysopis zaginionego, który niezwłocznie przekazali do patroli w terenie. Sprawdzili również, czy zaginionemu pomocy nie udzielało pogotowie ratunkowe oraz czy nie został przyjęty do szpitala. Patrole przeszukiwały okolicę w pobliżu miejsca pobytu, drogi dojazdowe do posesji i teren pobliskiego lasu.

Na miejsce w trybie alarmowym byli ściągani kolejni policjanci. W poszukiwaniach uczestniczył m. in. przewodnik z psem tropiącym.

Po godzinie 20, 74-latka odnaleźli uczestniczący w poszukiwaniach policjanci z oddziału prewencji. Funkcjonariusze zauważyli w pobliżu jednej z posesji mężczyznę odpowiadającego rysopisowi zaginionego. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to poszukiwany mężczyzna.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, której załoga zbadała 74-latka. Nie wymagał pomocy medycznej. Został przekazany opiekunce.

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pytaAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: dzieci sie nie robi a jak cos to wszystkie chcą rodzic w Rzeszowie a potem płacz że oddział zamykają. Tak samo jest ze szkołami, wożą dzieci do miasta a potem płaczą że szkołe na wsi zamykają. Mamy płacić za puste sale?Data dodania komentarza: 26.06.2025, 06:42Źródło komentarza: Co z porodówką w Lesku? Do walki dołącza Partia Razem
Reklama
Reklama
Reklama