Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Rzeszowska policja poszukiwała zaginionego 73-latka. Odnaleźli go w Tarnobrzegu

Podziel się
Oceń

Od wtorku 19 lipca rzeszowska policja poszukiwała zaginionego mieszkańca Trzebosi. Okazało się, że zaginiony mężczyzna dotarł do Tarnobrzega.
  • Źródło: KMP Rzeszów
Rzeszowska policja poszukiwała zaginionego 73-latka. Odnaleźli go w Tarnobrzegu
Zdjęcie podglądowe

Autor: Archiwum KMP Rzeszów

We wtorek 19 lipca około godz. 22, policjanci z rzeszowskiej komendy zostali zawiadomieni o zaginięciu 73-letniego mieszkańca Trzebosi. Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna przed południem wyjechał z domu rowerem.

Osoba z rodziny widziała go jadącego jednośladem. Gdy jego nieobecność przedłużała się, najbliżsi próbowali odszukać go na własną rękę. Gdy poszukiwania nie przyniosły rezultatu, zawiadomili policjantów.

Funkcjonariusze sporządzili rysopis zaginionego, który niezwłocznie przekazali do patroli w terenie. Sprawdzili również, czy zaginionemu pomocy nie udzielało pogotowie ratunkowe oraz czy nie został przyjęty do szpitala.

Patrole przeszukiwały okolicę w pobliżu miejsca zamieszkania, drogi prowadzące do pobliskich miejscowości, teren pobliskiego lasu, pustostany. Mężczyzna został zarejestrowany w policyjnych bazach danych jako osoba zaginiona i informacja została przekazana do innych jednostek policji.

73-latek został odnaleziony w środę w Tarnobrzegu. Tamtejsi policjanci otrzymali sygnał, że na ul. Mickiewicza przebywa starszy mężczyzna. Na miejsce pojechał patrol, który odnalazł i wylegitymował go.

Okazało się nim zaginiony mieszkaniec Trzebosi. Był zdrowy, chociaż zdezorientowany. O odnalezieniu zaginionego, dyżurny z Tarnobrzega poinformował prowadzących poszukiwania policjantów. Mężczyzna został przekazany rodzinie.

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama