Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama Eco Energy 24 – klimatyzacja Rzeszów
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

W czwartek i piątek ulica Matysowska zamknięta

Podziel się
Oceń

Na odcinku ul. Matysowskiej, od ul. św. Walentego do ul. Kiepury, będzie układana ostatnia warstwa nawierzchni. Z tego powodu w czwartek i piątek droga będzie zamknięta dla ruchu. Zmieniają się też trasy kursujących tą drogą autobusów MPK.
  • Źródło: informacja prasowa
W czwartek i piątek ulica Matysowska zamknięta

Autor: Screenshot Google street view

Prace przy kosztującej ponad 10,5 mln zł inwestycji związanej z rozbudową ul. Matysowskiej w Rzeszowie dobiegają końca. Jednym z ostatnich elementów, które musi zrealizować wykonawca (MPDiM Rzeszów), jest ułożenie warstwy ścieralnej nawierzchni.
Ten etap prac rozpocznie się w czwartek 11 sierpnia i potrwa do piątku 12 sierpnia. Z tego powodu, w ciągu tych dwóch dni ul. Matysowska będzie zamknięta dla ruchu drogowego.

W pierwszy dzień, od godz. 8 do godz. 18, nieprzejezdny będzie odcinek od ul. Pienińskiej/św. Walentego do ul. Nowe Wzgórza. W drugi dzień, również od godz. 8 do godz. 18, zamknięty zostanie odcinek od ul. Nowe Wzgórza do ul. Kiepury.

Są objazdy i zmiany kursowania autobusów


Na czas trwania robót zaplanowano objazdy. W stronę os. Zalesie, jadąc od ul. św. Walentego, można się dostać przez ul. św. Rocha, a później ul. Wieniawskiego. Wracając, kierowcy mogą skorzystać również z objazdu na ul. Wierchowej. Z kolei kierowcy, którzy chcą dostać się do południowych części Rzeszowa, skorzystają z objazdu przez Chmielnik, Kielnarową, Tyczyn, al. Sikorskiego oraz ul. Robotniczą.

Prace przy układaniu ostatniej warstwy nawierzchni ul. Matysowskiej wiążą się również ze zmianami w kursach autobusów MPK. Na linii nr 5 autobusy dojadą do przystanku Powst. Warszawy/Sikorskiego 12 bez zmian. Natomiast w kierunku ul. Lubelskiej kurs rozpocznie się od przystanku Powst. Warszawy/Rejtana 13, a dalej bez zmian. Zawieszona zostanie linia nr 48.

[AKTUALIZACJA]


Termin prac na ul. Matysowskiej może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych. Układanie masy asfaltowej podczas deszczu jest niemożliwe, więc rozpoczęcie robót może się przesunąć w czasie - informuje nas Marcin Piecyk z Kancelarii Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Szkoda że do prezydenta dopiero teraz to dotarło, wcześniej to byli jego braciaData dodania komentarza: 11.07.2025, 09:07Źródło komentarza: Prezydent Duda: Ukraińcy i nasi sojusznicy uważają, że lotnisko w Rzeszowie i nasze autostrady należą im sięAutor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama