Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Sukces koncertu charytatywnego Niepokonani - 2022

Podziel się
Oceń

W niedzielę 20 listopada w rzeszowskiej Hali Podpromie odbył się koncert charytatywny "Niepokonani Rzeszów 2022" organizowany przez Fundację Piersi przy współpracy ze Stowarzyszeniem Folkowisko. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Rzeszów oraz Mer Lwowa
  • Źródło: Informacja prasowa
Sukces koncertu charytatywnego Niepokonani - 2022

Autor: Agnieszka Koterba

Koncert wyjątkowy, ponieważ środki, które wpłynęły ze sprzedaży biletów zostaną przekazane do osób, które zmagają się z niepełnosprawnościami, a także do Centrum Rehabilitacyjnego we Lwowie, na budowę Oddziału Protezowego.

W tych trudnych, wojennych czasach Fundacja Piersi i Stowarzyszenie Folkowisko zrobiło to, co potrafią robić najlepiej - bezinteresownie pomagają najbardziej potrzebującym.

Na scenie głównej pojawiły się największe gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej w tym: Sławomir, Piersi, Golec Uorkiestra, Future Folk, DOC, MAY, Łzy, Czadoman, Zuzia Kapral i Emilia Szybiak, a także reprezentant z Ukrainy, czyli energetyczny zespół Luiku.
- Żaden z zespołów nie wziął ani grosza za swój występ, wszyscy robimy to z dobroci serca i chęci pomagania potrzebującym - mówi organizator wydarzenia, Adam Asanov z Fundacji Piersi.

Wyjątkowa publiczność


Tłumy, które przewinęły się przez Hale Podpromie podczas koncertu, zaskoczyły samych organizatorów:
- Nie spodziewaliśmy się, że wydarzenie odniesie taki sukces. Ogromnie cieszy, że jest tylu dobrych ludzi, którzy zdecydowali się wesprzeć tę inicjatywę i najważniejsze - zdecydowali się, na wesprzeć cel, dla którego zorganizowaliśmy całe to zamieszanie - mówi Marcin Piotrowski, prezes Stowarzyszenia Folkowisko.

Na imprezę przybyło około 1000 osób, a wpłaty z datków ciągle są liczone, ale z informacji od organizatora wynika, iż kwota zebrana liczona jest w dziesiątkach tysięcy. Te pieniądze, Fundacja Piersi przekażę na pomoc osobom z niepełnosprawnościami oraz Centrum Rehabilitacji Unbroken we Lwowie.

Licytacje i niespodzianki


Podczas wydarzenia odbyły się również liczne licytacje m.in. wylicytowano piłki do siatkówki z podpisami artystów, a także wyjazd wraz z przelotem do Miami.
Fundacja Piersi zapewniła również wiele niespodzianek m.in. na scenie pojawił się Marek Piekarczyk, wokalista zespołu TSA oraz juror The Voice of Poland.
Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!Autor komentarza: XTreść komentarza: Mieć Honor, czy w dzisiejszych czasach jest to niemożliwe?Data dodania komentarza: 12.04.2024, 18:28Źródło komentarza: Paweł Baj z Głogowa Młp. z większością w Radzie MiejskiejAutor komentarza: TomTreść komentarza: Konrad Fiołek szansę już miał. Przespał 3 lata.Data dodania komentarza: 12.04.2024, 16:29Źródło komentarza: Trzaskowski w Rzeszowie: dajcie szansę Konradowi Fijołkowi
Reklama
Reklama
Reklama