Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Sukces koncertu charytatywnego Niepokonani - 2022

Podziel się
Oceń

W niedzielę 20 listopada w rzeszowskiej Hali Podpromie odbył się koncert charytatywny "Niepokonani Rzeszów 2022" organizowany przez Fundację Piersi przy współpracy ze Stowarzyszeniem Folkowisko. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Rzeszów oraz Mer Lwowa
  • Źródło: Informacja prasowa
Sukces koncertu charytatywnego Niepokonani - 2022

Autor: Agnieszka Koterba

Koncert wyjątkowy, ponieważ środki, które wpłynęły ze sprzedaży biletów zostaną przekazane do osób, które zmagają się z niepełnosprawnościami, a także do Centrum Rehabilitacyjnego we Lwowie, na budowę Oddziału Protezowego.

W tych trudnych, wojennych czasach Fundacja Piersi i Stowarzyszenie Folkowisko zrobiło to, co potrafią robić najlepiej - bezinteresownie pomagają najbardziej potrzebującym.

Na scenie głównej pojawiły się największe gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej w tym: Sławomir, Piersi, Golec Uorkiestra, Future Folk, DOC, MAY, Łzy, Czadoman, Zuzia Kapral i Emilia Szybiak, a także reprezentant z Ukrainy, czyli energetyczny zespół Luiku.
- Żaden z zespołów nie wziął ani grosza za swój występ, wszyscy robimy to z dobroci serca i chęci pomagania potrzebującym - mówi organizator wydarzenia, Adam Asanov z Fundacji Piersi.

Wyjątkowa publiczność


Tłumy, które przewinęły się przez Hale Podpromie podczas koncertu, zaskoczyły samych organizatorów:
- Nie spodziewaliśmy się, że wydarzenie odniesie taki sukces. Ogromnie cieszy, że jest tylu dobrych ludzi, którzy zdecydowali się wesprzeć tę inicjatywę i najważniejsze - zdecydowali się, na wesprzeć cel, dla którego zorganizowaliśmy całe to zamieszanie - mówi Marcin Piotrowski, prezes Stowarzyszenia Folkowisko.

Na imprezę przybyło około 1000 osób, a wpłaty z datków ciągle są liczone, ale z informacji od organizatora wynika, iż kwota zebrana liczona jest w dziesiątkach tysięcy. Te pieniądze, Fundacja Piersi przekażę na pomoc osobom z niepełnosprawnościami oraz Centrum Rehabilitacji Unbroken we Lwowie.

Licytacje i niespodzianki


Podczas wydarzenia odbyły się również liczne licytacje m.in. wylicytowano piłki do siatkówki z podpisami artystów, a także wyjazd wraz z przelotem do Miami.
Fundacja Piersi zapewniła również wiele niespodzianek m.in. na scenie pojawił się Marek Piekarczyk, wokalista zespołu TSA oraz juror The Voice of Poland.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Szkoda że do prezydenta dopiero teraz to dotarło, wcześniej to byli jego braciaData dodania komentarza: 11.07.2025, 09:07Źródło komentarza: Prezydent Duda: Ukraińcy i nasi sojusznicy uważają, że lotnisko w Rzeszowie i nasze autostrady należą im sięAutor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama