Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama

Nowe centrum dystrybucyjne Stokrotki w Rzeszowie

Podziel się
Oceń

W Rzeszowie powstaje nowe centrum dystrybucyjne Stokrotki. Obiekt, wspierający rozwój sieci sklepów, ma zacząć funkcjonować w ostatnim kwartale 2023 roku zlokalizowany będzie przy ul. Spichlerzowej. Zatrudnienie znajdzie tam nawet 200 osób. Rekrutacja ruszy na początku przyszłego roku. Zlokalizowany w województwie podkarpackim magazyn zajmie ponad 26 tys. mkw. powierzchni. Nowe centrum będzie docelowo zaopatrywać w artykuły spożywcze 250 sklepów sieci Stokrotka.
- Powstanie nowego centrum dystrybucyjnego w Rzeszowie to kolejny dowód na dynamiczny rozwój naszej sieci. Konsekwentnie zwiększamy liczbę sklepów w całym kraju, w związku z czym rozbudowujemy również naszą sieć logistyczną. Centra dystrybucyjne są bardzo ważnym elementem w systemie dostaw. Dzięki nowemu magazynowi zwiększymy efektywność naszego działania, skracając czas potrzebny na dostawy produktów do sklepów w województwie podkarpackim. Optymalizacja w tym zakresie jest dla nas ważna zarówno ze względu na kluczowe znaczenie w naszej ofercie produktów świeżych, wysokiej jakości, jak i wartość takich działań dla środowiska - mówi Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.

Projekt rzeszowskiego centrum dystrybucyjnego uwzględnia liczne rozwiązania zapewniające logistyce sieci Stokrotka bardzo dobrą efektywność, a także elementy o proekologicznym znaczeniu. W nowym magazynie kompletacja towarów odbywać się będzie za pomocą systemu głosowego. Przekazuje on pracownikom wyposażonym w słuchawki komunikaty wskazujące lokalizację, do której należy się udać i liczbę produktów, którą trzeba pobrać.

Zgodnie z założeniami, już na etapie fazy projektowej, zaplanowano również wdrożenie rozwiązań przyjaznych środowisku. W magazynie zastosowane będzie ledowe oświetlenie. System chłodniczy zostanie zoptymalizowany pod względem zużycia energii i oparty o wykorzystanie naturalnych gazów. Dodatkowo konstrukcja budynku będzie umożliwiała montaż rozwiązań pozwalających na pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł.

Obecnie Stokrotka posiada trzy duże i nowoczesne centra dystrybucyjne: w Teresinie w województwie mazowieckim, Psarach w województwie śląskim oraz w Lublinie.

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pytaAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: dzieci sie nie robi a jak cos to wszystkie chcą rodzic w Rzeszowie a potem płacz że oddział zamykają. Tak samo jest ze szkołami, wożą dzieci do miasta a potem płaczą że szkołe na wsi zamykają. Mamy płacić za puste sale?Data dodania komentarza: 26.06.2025, 06:42Źródło komentarza: Co z porodówką w Lesku? Do walki dołącza Partia Razem
Reklama
Reklama
Reklama