Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Atak zimy na podkarpaciu. Korki w Rzeszowie, Boguchwale, Niebylcu, karambol przy granicy

Podziel się
Oceń

Zima zaskoczyła wszystkich. Zapowiadane od 2 tygodni wielkie śnieżyce nie nadciągały. Wszyscy lekceważyliśmy sprawę, aż wreszcie nas zasypało. Dosłownie. W nocy z soboty na niedziele w Rzeszowie spadło ok 30 cm białego puchu.
Atak zimy na podkarpaciu. Korki w Rzeszowie, Boguchwale, Niebylcu, karambol przy granicy

Autor: Alina Czorna

Wiatr powodował zawieje i zamiecie. Śnieg przestał sypać około południa w niedzielę. Od rana nieliczne samochody próbowały przedzierać się przez zasypane miasto. Po południu, gdy już odkopaliśmy nasze stalowe rumaki tłumnie ruszyliśmy na drogi i zaczęły się problemy.

Zator w Niebylcu


O godzinie 13.05 dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji informował o utrudnieniach na Drodze Krajowej nr 19 w miejscowości Niebylec na 221 km drogi pojazdy ciężarowe nie mogły podjechać na wzniesienie. - W wyniku tego zablokowany został pas w kierunku Barwinka. Policjanci kierowali ruchem wahadłowym - informował dyżurny KWP w Rzeszowie

Zablokowana ul. Podkarpacka do Boguchwały


Podobna sytuacja zdarzyła się około godziny 15.00 na DK 19 z Rzeszowa w kierunkach Boguchwały, gdzie TIR-y zablokowały oba pasy ruchu.

- W związku z utrudnieniami drogowymi na terenie miasta Rzeszów na ul. Podkarpackiej, w ciągu DK19 tworzy się zator drogowy sięgający do m. Boguchwała. - Poinformował Piotr Ziembicki z Punktu Informacji Drogowej GDDKiA.

Karambol w Korczowej


W Korczowej przed samym przejściem granicznym na autostradzie A4 (668 km) około godziny 15 doszło do zderzenia 5 pojazdów. - Prawdopodobnie kaskadowe najechanie na poprzedzających pojazd. Jedna osoba zakleszczona nieprzytomna jest wyciągana z pojazdu - informował dyżurny KWP w Rzeszowie.

Karambol na A4 w Korczowej. W szpitalu m.in. 2 kobiety w ciąży!

O godzinie 20.36 służby autostrady poinformowały o udrożnieniu jednego pasa ruchu autostrady.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama