Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

31 Finał WOŚP w Rzeszowie. Obydwa sztaby zebrały ponad 350 tys zł! [FOTO]

Podziel się
Oceń

Podczas 31. Finału WOŚP, który odbył się w niedzielę (29 stycznia 2023) obydwa rzeszowskie sztaby zebrały ponad 350 tys. zł! Co składa się na tę kwotę?
31 Finał WOŚP w Rzeszowie. Obydwa sztaby zebrały ponad 350 tys zł! [FOTO]
Podczas Finału WOŚP 2023 w Rzeszowie kwestowało 127 wolontariuszy z Młodzieżowego Domu Kultury oraz 28 wolontariuszy z Rzeszowskiego Oddziału Związku Kynologicznego w Polsce.

WOŚP Rzeszów
Wolontariusze 31. Finału WOŚP w Rzeszowie


Sztab MDK poinformował, że w do puszek zebrano 191 935,66 zł. Jest to o ponad 70 tys. więcej niż podczas zeszłorocznego Finału.

To jednak nie wszystko. Do ostatecznego rezultatu doliczone zostaną jeszcze kwoty z:
  • terminali płatniczych (stan na 30 stycznia: 1 689 zł),

  • eSkarbonki (stan na 30 stycznia: 55 688 zł)

  • oraz aukcji allegro (26 300 zł zebrano do 30.01.)


Na 30 stycznia 2023, w momencie pisania tego tekstu, Sztab MDK uzbierał 275 612,66 zł! Kwota ta zmienia się z godziny na godzinę. Można bowiem nadal wpłacać na Orkiestrę.

- Można jeszcze wpłacać na e-skarbonkę, a licytacje trwają do 11 lutego. Po 12 lutego poznamy ostateczną kwotę ze sztabu MDK - powiedziała radiu ESKA Magdalena Sierżega, szefowa Sztabu MDK Rzeszów.

Wolontariusze sztabu utworzonego przez Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Rzeszowie zebrali do puszek ponad 79 tysięcy złotych. Wolontariusze zbierali pieniądze do puszek wraz ze swoimi pupilami.
WOŚP Rzeszów
Korowód wolontariuszy

- Pobiliśmy nasz rekord aż o 29 tysięcy złoty. Dziękujemy wolontariuszom i ich psom, który grali cały dzień. - Informują sztabowcy ZKwP.

Podczas 31 Finału WOŚP w Rzeszowie, w niedzielę (29 stycznia 2023) o godz. 14 przeszedł korowód wolontariuszy ze Związku Kynologicznego w Polsce, Rajdu rowerowego WOŚP, Konnej Straży Ochrony przyrody i Tradycji, Stowarzyszenia Morsów Sopelek.

Prezydent Fijołek i wiceprezydent Kaźmierczak wręczyli nagrody finalistom konkursu wiedzy o Rzeszowie.

Związek Kynologiczny zaprezentował pokaz wyszkolenia psów. na scenie wystąpili: DK Vocal Studio, Adapters, Aga Walczak, Małpa, Majka Jeżowska i Margaret. Światełko do nieba zaprezentował Multivisual Show.
Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wacuś emigrantTreść komentarza: Szkoda młodej kobiety, dopiero na starcie w życie. Moja Żona zmarła w tym samym wieku. Mając 28 lat zmarła w związku z urodzinami naszego dziecka. Była Mamą, Żoną, pracownikiem dobrej Wyższej Uczelni w stopniu Doktora, autorką wielu publikacji i prac naukowych. Miała też 28 lat, ale dorobek życiowy większy, niż większość 60-latków. A perspektywy ... !! 28-letnia kobieta!Data dodania komentarza: 24.02.2024, 08:58Źródło komentarza: Bezdomna skrzypaczka z Rzeszowa nie żyje. Zmarła w ChicagoAutor komentarza: zero.bogTreść komentarza: Nawet w USA dla 28-letniej kobiety pracy jest pod dostatkiem. Zasadniczo - nawet w Polsce z łatwością mogłaby znaleźć zatrudnienie dające Jej szansę na samodzielne życie. Dlaczego WYBRAŁA! bezdomność w USA, gdzie na opiekę zdrowotną nie miała żadnych szans? No cóż. Każdy przeżywa swoje własne życie. Tak, jak sam chce!Data dodania komentarza: 24.02.2024, 08:34Źródło komentarza: Bezdomna skrzypaczka z Rzeszowa nie żyje. Zmarła w ChicagoAutor komentarza: AntoniTreść komentarza: Marszałek Ortyl dawno powinien być usunięty i osądzony za swoją fatalną działalność i nieudolność i nadużycia władzy. Pan Profesor Gutowski jeden z najmądrzejszych lekarzy w Polsce który nie jednemu uratował życie bezinteresownie doradzał był bezprawnie przez mafię pisowską Ortyla oskarżany w anonimach bez podpisu a Sędzia panu Kotuli zabronił wypowiedzi. PIS i eurokołchoz doprowadzał do katastrofy co obecnie widać na przejściach granicznych.Data dodania komentarza: 23.02.2024, 17:17Źródło komentarza: Prof. Gutkowski p.o. dyrektora szpitala MSWiA. Będzie też kandydatem do sejmiku?Autor komentarza: UkrTreść komentarza: Media już ocenił yData dodania komentarza: 22.02.2024, 00:10Źródło komentarza: Śmiertelna galareta w Nowej Dębie. Są wyniki sekcji zwłok zmarłego Iurii N.Autor komentarza: Czytacz hahaTreść komentarza: Hmmm... ruszyli w eskorcie to co sami się eskortowali.Polska język trudna jezykData dodania komentarza: 21.02.2024, 12:12Źródło komentarza: Policjanci z Rzeszowa ratują życie! Pomogli w pilnym transporcie krwiAutor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiem
Reklama
Reklama
Reklama