Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Przeworscy policjanci zbierali pieniądze dla Frania chorego na SMA

Podziel się
Oceń

W niedzielę, na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Studzianie, odbył się charytatywny bal karnawałowy, w którą to akcję włączyli się również przeworscy policjanci. Podczas imprezy zbierano pieniądze na leczenie chorego na SMA Franciszka.
  • Źródło: KPP Przeworsk
Przeworscy policjanci zbierali pieniądze dla Frania chorego na SMA

Autor: KPP Przeworsk

Charytatywny bal karnawałowy został zorganizowany przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Studzianie. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie chorego na SMA Franciszka Karasia. 

Podczas spotkania, dzieci mogły z bliska zobaczyć policyjny sprzęt, jakim dysponują mundurowi, pełniący na co dzień służbę w terenie. W trakcie imprezy, funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas drogi do szkoły oraz podstawowych zasadach ruchu drogowego. Informowali o noszeniu odblasków, które na co dzień dbają o widoczność na drodze. Najmłodsi mieli okazję przymierzyć elementy munduru i poczuć się, jak prawdziwy policjant.

Największe zainteresowanie i ogromną radość wzbudziła maskotka przeworskich policjantów - st. sierż. Policeusz, który rozdawał najmłodszym słodycze.

W celu zebranie funduszy na dalsze leczenie, przeworscy policjanci rozdawali upominki otrzymane z Gminy Przeworsk oraz Starostwa Powiatowego w Przeworsku.

Do akcji charytatywnej włączył się również prezes IPA Przeworsk, który przekazał na licytacje maskotki oraz okolicznościowe kubki.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama