Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Kierowca uderzył w pieszego. Tak silnie, że ten wykonał salto [WIDEO]

Podziel się
Oceń

Kierowca renault nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu na pasach. Uderzenie było tak silne, że potrącony mężczyzna wykonał salto.

Nagranie umieszczone na YouTube szybko zyskuje popularność i nie ma się czemu dziwić, bo na filmie widać bardzo groźnie wyglądający wypadek.

Nie wiadomo, gdzie doszło do tego zdarzenia. Nie to jednak jest istotą tego nagrania, ale wypadek, do którego z jakiegoś powodu doprowadził kierowca. Sprawę wyjaśni policja.

Na nagraniu widać jak para seniorów z kijkami do nordic walkingu przechodzi przez przejście dla pieszych. Pierwszą jego część pokonali spokojnie i dotarli do wysepki. Kiedy jednak po raz kolejny weszli na jezdnię, w starszego mężczyznę uderzyło renault. Potrącony pieszy obrócił się w powietrzu i upadł na jezdnię.

Przypomnijmy, że w myśl przepisów kierowca, zbliżając się do przejścia, ma obowiązek zachować wzmożoną czujność i ostrożność. Za samo nieustąpienie pieszemu pierwszeństwa prowadzącemu auto grozi 1500 zł mandatu. 

W ubiegłym roku na przejściach dla pieszych doszło do 2693 wypadków, w których zginęło 161 osób, a 2706 zostało rannych.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama