Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Dr Sławomir Porada ogłasza kandydowanie na stanowisko Wójta Gminy Trzebownisko

Podziel się
Oceń

Były już zastępca wójta Gminy Trzebownisko, dr Sławomir Porada, ogłosił swoją kandydaturę na stanowisko Wójta w przyszłorocznych wyborach samorządowych. Decyzja o kandydowaniu zbiegła się z odwołaniem Porady z funkcji zastępcy wójta przez obecnego Wójta, Lesława Kuźniara.
Dr Sławomir Porada ogłasza kandydowanie na stanowisko Wójta Gminy Trzebownisko

W swoim oświadczeniu Porada powiedział, że "Gmina zasługuje na to, by być podmiotem zarządzanym dynamicznie, odważnie, innowacyjnie, przez pokolenie ludzi młodszych, ale doświadczonych zawodowo w pracy menedżerskiej i samorządowej".

Porada podkreślił, że jego decyzja jest wynikiem wielu analiz oraz konsultacji z mieszkańcami, z którymi rozmawiał o swoim pomyśle na zarządzanie Gminą. Zapowiedział również, że w odpowiednim czasie przedstawi swój program oraz zespół, z którym będzie współpracował.

Zarządzenie wójta Lesaława Kuźniara o odwołaniu Sławomira Porady z funkcji zastępcy

Sławomir Porada, przyznał, że przez kilka ostatnich lat wspólnie z obecnym wójtem Lesławem Kuźniarem realizował cele dla Gminy, wyraził otwartość na dialog z mieszkańcami, podkreślając: "Jestem otwarty na Wasze pomysły, na Wasze inicjatywy, bo wspólnie możemy stworzyć blok, który da tej Gminie gwarancję pomyślności na kolejne dekady dla Nas i Naszych dzieci".

Jego zdaniem, dążenie do wprowadzenia dynamicznego, odważnego i innowacyjnego zarządzania w Gminie Trzebownisko może przynieść wiele korzyści dla lokalnej społeczności, zwłaszcza w aspekcie rozwoju i realizacji potrzeb mieszkańców. Zdaniem Sławomira Porady, nadchodzi czas na zmiany, które przyniosą pomyślność Gminie na kolejne lata.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama