Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Centrum Handlowe Respan

Zanurz się w magicznym świecie Bieszczadów

Podziel się
Oceń

Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem przyrody, czy szukasz aktywnego wypoczynku, na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie.
  • Źródło: PKP PLK
Zanurz się w magicznym świecie Bieszczadów

Bieszczady, z ich malowniczymi krajobrazami i niepowtarzalnym urokiem, to doskonałe miejsce na wypad w ciepłe dni. Turystyczny ośrodek Grupy PKL w Solinie to miejsce, gdzie możemy doświadczyć tych niesamowitych widoków z nowej perspektywy - z wysokości gondoli kolei linowej. Co więcej, dzięki Parkowi Tajemnicza Solina, otwartemu ponownie od początku maja, możemy również zgłębić niezwykłe legendy i sekrety tego regionu.

Park Tajemnicza Solina w ośrodku turystycznym PKL

Park rozrywki oferuje szereg atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym gościom. Wśród nich znajdują się takie punkty, jak Osada Olbrzymów, Studnia bez dna czy Labirynt Biesa, które cieszyły się dużym zainteresowaniem w poprzednim roku. Na najmłodszych czekają również nowe niespodzianki, takie jak Zatopione Skarby Olbrzymów, które można odkryć tej wiosny. W lecie natomiast warto odwiedzić Rusałkowy Ruczaj oraz Wąwóz Biesa.

Turystyczny ośrodek Grupy PKL gwarantuje aktywne spędzenie dnia! Do dyspozycji gości jest tutaj między innymi Preshow z multimedialną wystawą, a także Karczma Jawor, gdzie można odpocząć po pełnym wrażeń dniu. Niezwykłe panoramy bieszczadzkich wzgórz, jezior i tamy można podziwiać z Wieży Widokowej i przyległego do niej tarasu.

Park Tajemnicza Solina w ośrodku turystycznym PKL

Bieszczady to region pełen tajemnic i piękna, które czekają na odkrycie. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem przyrody, czy szukasz aktywnego wypoczynku, na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiemAutor komentarza: SomalTreść komentarza: Podoba mi sieData dodania komentarza: 20.02.2024, 20:48Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów GłównyAutor komentarza: kacperB4Treść komentarza: Namalujcie/domalujcie wreszcie łacznik sciezki rowerowej na ul. Kopisto na przejsciu dla pieszych pomiedzy salon merca a milhall - chyba ze to ma byc miejsce do czerpania zysków z....Data dodania komentarza: 20.02.2024, 13:02Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: KrzychuTreść komentarza: Co ci ludzie mają w głowach? Kupować mięso z samochodu na targowisku? Mięso powinno być przechowywane w określonych warunkach w lodówce. Na targowisku to można kupić jabłka, ziemniaki i marchewkę. Mięso tylko w sklepie. Zaoszczędzili 2 zł na galarecie...Data dodania komentarza: 18.02.2024, 14:33Źródło komentarza: Śmiertelne zatrucie mięsem z targowiska w Nowej Dębie. Zatrzymano dwie osobyAutor komentarza: JanTreść komentarza: Usunie progi na ścieżkach przy wyjazdach z posesji!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 16.02.2024, 20:49Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: AldonaTreść komentarza: Dla mnnie catering to wybawienie bo nie mam czasu na gotowanie, pudełka zamawiam z Cud i Miód . Jedzenie jest smaczne, zdrowe i różnorodne wiec posiłki mi się nie przejadają.Data dodania komentarza: 16.02.2024, 13:18Źródło komentarza: Przetestuj catering dietetyczny w Rzeszowie i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem
Reklama
Reklama
Reklama