Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Zanurz się w magicznym świecie Bieszczadów

Podziel się
Oceń

Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem przyrody, czy szukasz aktywnego wypoczynku, na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie.
  • Źródło: PKP PLK
Zanurz się w magicznym świecie Bieszczadów

Bieszczady, z ich malowniczymi krajobrazami i niepowtarzalnym urokiem, to doskonałe miejsce na wypad w ciepłe dni. Turystyczny ośrodek Grupy PKL w Solinie to miejsce, gdzie możemy doświadczyć tych niesamowitych widoków z nowej perspektywy - z wysokości gondoli kolei linowej. Co więcej, dzięki Parkowi Tajemnicza Solina, otwartemu ponownie od początku maja, możemy również zgłębić niezwykłe legendy i sekrety tego regionu.

Park Tajemnicza Solina w ośrodku turystycznym PKL

Park rozrywki oferuje szereg atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym gościom. Wśród nich znajdują się takie punkty, jak Osada Olbrzymów, Studnia bez dna czy Labirynt Biesa, które cieszyły się dużym zainteresowaniem w poprzednim roku. Na najmłodszych czekają również nowe niespodzianki, takie jak Zatopione Skarby Olbrzymów, które można odkryć tej wiosny. W lecie natomiast warto odwiedzić Rusałkowy Ruczaj oraz Wąwóz Biesa.

Turystyczny ośrodek Grupy PKL gwarantuje aktywne spędzenie dnia! Do dyspozycji gości jest tutaj między innymi Preshow z multimedialną wystawą, a także Karczma Jawor, gdzie można odpocząć po pełnym wrażeń dniu. Niezwykłe panoramy bieszczadzkich wzgórz, jezior i tamy można podziwiać z Wieży Widokowej i przyległego do niej tarasu.

Park Tajemnicza Solina w ośrodku turystycznym PKL

Bieszczady to region pełen tajemnic i piękna, które czekają na odkrycie. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem przyrody, czy szukasz aktywnego wypoczynku, na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama