Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Pędził 145 km/h w terenie zabudowanym! Zapłaci spory mandat

Podziel się
Oceń

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle po pościgu zatrzymali kierującego audi, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 95 km/h. Mężczyzna otrzymał surową karę w postaci wysokiego mandatu i 3-miesięcznej utraty prawa jazdy.
  • Źródło: Policja.pl
Pędził 145 km/h w terenie zabudowanym! Zapłaci spory mandat

Źródło: policja.pl

 W ostatnią sobotę, patrole drogowe z Jasła patrolowały drogę krajową nr 28, korzystając z nieoznakowanego pojazdu policyjnego z wideorejestratorem. Uważnie obserwowali zachowanie wszystkich uczestników ruchu drogowego, reagując stanowczo na przekroczenia dozwolonej prędkości.

Około godz. 19.30 w Trzcinicy, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierowcę audi, który poruszał się z prędkością 145 km/h. Mężczyzna złamał przepisy, przekraczając limit prędkości w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje maksymalna prędkość 50 km/h. Dodatkowo, przekroczył prędkość w pobliżu przejścia dla pieszych. 29-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych. Policjanci zatrzymali także prawo jazdy mężczyzny na 3 miesiące.

W ciągu ostatniego weekendu, policjanci z Jasła ujawnili jeszcze dwa przypadki przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym przez innych kierowców. W obu przypadkach skutkowało to nałożeniem wysokiego mandatu i zatrzymaniem prawa jazdy.

Policja apeluje do wszystkich kierowców o przestrzeganie limitów prędkości i ostrożność na drodze, szczególnie w pobliżu przejść dla pieszych. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: będą odganiać ruskich różańcemData dodania komentarza: 22.04.2024, 20:33Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: Kazimierz SikoraTreść komentarza: Kurier Błażowski nr 195 grudzień 2023. pdf Monument w Rzeszowie. Motto: Upamiętnia wydarzenia i ich ofiary – inspiratorzy jego budowy przypisali mu ideę (obecną w treści jego imienia) w niezgodzie z prawdą historyczną. Wydarzenia Ropczyckie poprzedzi- ły Wielki Strajk Chłopski z 16-25 sierpnia 1937 r. (obszernie opisany w Internecie) – wydarzenia przykre dla nas wszystkich. Wynikiem licz- nych starć buntujących się chłopów były ofiary – 44. zabitych, wielu ran- nych i ok. pięciu tys. aresztowanych. W poprzednim Kurierze (nr 194) cy- tuję aut. Grażyna Woźna – „inspira - torami powstania ropczyckiego byli prowokatorzy ludowi oraz komuniści nielegalnie działający w strukturach partii chłopskich i Związku Młodzie- ży Wiejskiej Wici”. Moim zdaniem (K.S.) i zdaniem wielu,, Wydarzenia ropczyckie” i,,Wielki Strajk”, były sa- moistnym buntem chłopskim. Jeżeli brali w nich udział nieliczni komu- nizujący chłopi, to nie oni byli solą tych pamiętnych wydarzeń. Tutaj myśl ks. Mieczysława Malińskiego w,, Życiorysie Karola Wojtyły” str. 13 (wyd. I.) -,, … . Czytaj wprowadzenie w Kurierze Błażowskim nr 194 listopad 2023.pdfData dodania komentarza: 21.04.2024, 16:59Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: wieslawTreść komentarza: Czy Maryja POTRZEBOWAŁA kiedykolwiek jakichś wojowników ? Ludzie opamiętajcie się, mówię to do tych wierzących. Ci wojownicy sprawiają wrażenie mafii rosyjskiej która ochraniała w latach dziewięćdziesiątych każdy lokal gastronomiczny lub sklep. Czy wam się te mózgi zupełnie polasowały?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 13:12Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: 2137Treść komentarza: XDData dodania komentarza: 20.04.2024, 12:28Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: Ciekawy jestem czy ci " wojownicy" maryi" tak licznie zgłoszą się do poboru wojskowego w razie zagrożenia ze strony rosji :):)Data dodania komentarza: 20.04.2024, 11:46Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: BlaTreść komentarza: A jak robią drogi i leją asfalt w listopadzie, grudniu bo inaczej pieniądze by przepadły to wtedy nie musi być odpowiednich warunków i temperatury? A poza tym można takie rzeczy robić w godz 10-14 bo wtedy jest najmniejszy ruch - wszyscy już dojechali do pracy i jeszcze nie zaczęli z niej wyjeżdżać. Tęgie głowy z miasta które zwie się "stolicą innowacji" nie mają badań kiedy się ruch zmniejsza po porannym szczycie?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 00:09Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogi
Reklama
Reklama
Reklama