Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Jawornik. Zderzenie dwóch osobówek. Siedem osób rannych! [FOTO]

Podziel się
Oceń

W Jaworniku (powiat strzyżowski) na drodze krajowej nr 19, około godziny 16.00, doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym czołowo zderzyły się dwie osobówki. W wyniku tego zdarzenia, siedem osób zostało rannych. Na miejscu jest śmigłowiec LPR. Policja wyznaczyła objazdy.
  • Źródło: Policja Podkarpacka
Jawornik. Zderzenie dwóch osobówek. Siedem osób rannych! [FOTO]

Źródło: OSP KSRG Jawornik

Bezpośrednio po wypadku, na miejsce zdarzenia wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ekipy medyczne prowadzą akcję ratunkową, mającą na celu udzielenie pomocy poszkodowanym. Obecnie trwają prace nad stabilizacją rannych i przygotowaniem ich do transportu do najbliższego szpitala.

Droga krajowa nr 19, na której doszło do wypadku, jest obecnie całkowicie zablokowana. Związane jest to zarówno z trwającą akcją ratunkową, jak i koniecznością przeprowadzenia dokładnej analizy sytuacji przez policję, która już rozpoczęła śledztwo w celu ustalenia przyczyn wypadku.

Z uwagi na utrudnienia w ruchu drogowym, policja wyznaczyła objazdy.

Wszystkie osoby podróżujące w okolicach miejsca zdarzenia powinny zachować szczególną ostrożność i stosować się do zaleceń służb drogowych. Więcej informacji na temat sytuacji będzie dostępne w najbliższym czasie.

AKTAULIZACJA

Do zdarzenia doszło na granicy miejscowości Jawornik (w okolicach Leśnego Dworu). Na miejsce zdarzenia dotarły liczne Zespoły ratownictwa Medycznego, OSP KSRG Jawornik, zastęp KSRG OSP Lutcza oraz JRG Strzyżów. Wezwano dwa Lotnicze Pogotowia Ratownicze ( w tym jeden śmigłowiec LPR przyleciał z Krakowa).

Siedem osób zostało poszkodowanych, w tym dwie strażacy z OSP KSRG Jawornik zastali zakleszczone w pojeździe, który stanął w płomieniach!

Trwa akcja ratownicza.

 

AKTUALIZACJA

Dziewięć osób zostało poszkodowanych w tym wypadku.

Policja wprowadziła objazdy dla wszystkich pojazdów przez m. Babica zjazd na Barwinek w kierunku na Strzyżów, Godową Żyznów, Lutcza i analogicznie. 

Służby informują, że utrudniania mogą potrwać do godziny 20.00

 

AKTUALIZACJA

Około godziny 20.00 policja wprowadziła ruch wahadłowy.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama