Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Policja postawiona w najwyższej gotowości. Strzelanina na ul. Podkarpackiej?

Podziel się
Oceń

Wieczorem w środę (14.06.) do rzeszowskiej policji wpłynęło zgłoszenie o strzelaninie na ul. Podkarpackiej. Na miejsce wysłano kilkanaście radiowozów.
Policja postawiona w najwyższej gotowości. Strzelanina na ul. Podkarpackiej?

Źródło: Czytelnik

Chwila po godz. 21:00 w środowy wieczór. Do naszej redakcji napływają sygnały o wzmożonej liczbie radiowozów jadących przez miasto na sygnałach. - Kogoś ścigają? - pytał jeden z internautów. Kilka minut później otrzymujemy kolejne wiadomości, tym razem o zwiększonej liczbie policji w okolicach sklepu Lidl na ul. Podkarpackiej. Mieszkańcy Rzeszowa poczuli niepokój. 

PRZECZYTAJ TEŻ: 

Zgłoszenie o strzelaninie

- Nieustalona jak dotąd osoba, przy użyciu bramki SMS, powiadomiła policję o strzelaninie na ul. Podkarpackiej - mówi naszej redakcji asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. - W SMS-ie była tez informacja, że zgłaszający idzie za napastnikiem -dodaje. 

fot. Czytelnik

W okolice ul. Przemysłowej oraz na os. Zawiszy natychmiast zadysponowano kilkanaście radiowozów policji, w tym funkcjonariuszy po cywilnemu. 

- Jak dotąd nie potwierdzono tego zgłoszenia. Traktujemy to jako alarm fałszywy, głupi żart - przekazuje redakcji Halo Rzeszów asp. sztab. Magdalena Żuk. Policja pozostanie w tym rejonie jeszcze przez pewien czas i będzie patrolować okolicę.


Napisz komentarz
Komentarze
Hehe 15.06.2023 00:40
Mieszkańcy Rzeszowa poczuli niepokój. Zamknąć sklepy to będzie tragedia narodowa . A dowcipniś...Będzie trzeba zapłacić ...Kwestia czasu.

Lolek 14.06.2023 22:36
Nie koło Lidla tylko biedronki....przecież nawet na fotach widać logo sklepu.....

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: EdekTreść komentarza: Kierowca ambulansu się popisał ... Bez komentarzaData dodania komentarza: 15.07.2024, 22:12Źródło komentarza: Zderzenie bmw i dacii na S19 w Jasionce. W wypadku ucierpiały dzieci! [WIDEO]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Passat i wszystko jasne !Data dodania komentarza: 15.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Koszmarny wypadek na Podkarpaciu! Podczas dachowania dwie osoby wypadły z pojazdu. Niestety nie żyjąAutor komentarza: MieszczuchTreść komentarza: Tak to jest jak do miasta przyjeżdża wieś !Data dodania komentarza: 15.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Dwie osoby ranne w wypadku na ulicy Hetmańskiej w RzeszowieAutor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: No wszystko wiadomo. Dwa orły 22,26 lat. Jeden z nich musiał zapier..... brak wyobrażniData dodania komentarza: 15.07.2024, 10:45Źródło komentarza: Dwie osoby ranne w wypadku na ulicy Hetmańskiej w RzeszowieAutor komentarza: StalowyTreść komentarza: Prawda i tylko prawda nas wyzwoli! Ukraińcy precz z Polski!Data dodania komentarza: 13.07.2024, 17:12Źródło komentarza: W Stalowej Woli pokażą inscenizację Rzezi Wołyńskiej. Wydarzenie budzi kontrowersjeAutor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama