Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Policja postawiona w najwyższej gotowości. Strzelanina na ul. Podkarpackiej?

Podziel się
Oceń

Wieczorem w środę (14.06.) do rzeszowskiej policji wpłynęło zgłoszenie o strzelaninie na ul. Podkarpackiej. Na miejsce wysłano kilkanaście radiowozów.
Policja postawiona w najwyższej gotowości. Strzelanina na ul. Podkarpackiej?

Źródło: Czytelnik

Chwila po godz. 21:00 w środowy wieczór. Do naszej redakcji napływają sygnały o wzmożonej liczbie radiowozów jadących przez miasto na sygnałach. - Kogoś ścigają? - pytał jeden z internautów. Kilka minut później otrzymujemy kolejne wiadomości, tym razem o zwiększonej liczbie policji w okolicach sklepu Lidl na ul. Podkarpackiej. Mieszkańcy Rzeszowa poczuli niepokój. 

PRZECZYTAJ TEŻ: 

Zgłoszenie o strzelaninie

- Nieustalona jak dotąd osoba, przy użyciu bramki SMS, powiadomiła policję o strzelaninie na ul. Podkarpackiej - mówi naszej redakcji asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. - W SMS-ie była tez informacja, że zgłaszający idzie za napastnikiem -dodaje. 

fot. Czytelnik

W okolice ul. Przemysłowej oraz na os. Zawiszy natychmiast zadysponowano kilkanaście radiowozów policji, w tym funkcjonariuszy po cywilnemu. 

- Jak dotąd nie potwierdzono tego zgłoszenia. Traktujemy to jako alarm fałszywy, głupi żart - przekazuje redakcji Halo Rzeszów asp. sztab. Magdalena Żuk. Policja pozostanie w tym rejonie jeszcze przez pewien czas i będzie patrolować okolicę.


Napisz komentarz
Komentarze
Hehe 15.06.2023 00:40
Mieszkańcy Rzeszowa poczuli niepokój. Zamknąć sklepy to będzie tragedia narodowa . A dowcipniś...Będzie trzeba zapłacić ...Kwestia czasu.

Lolek 14.06.2023 22:36
Nie koło Lidla tylko biedronki....przecież nawet na fotach widać logo sklepu.....

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiemAutor komentarza: SomalTreść komentarza: Podoba mi sieData dodania komentarza: 20.02.2024, 20:48Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów GłównyAutor komentarza: kacperB4Treść komentarza: Namalujcie/domalujcie wreszcie łacznik sciezki rowerowej na ul. Kopisto na przejsciu dla pieszych pomiedzy salon merca a milhall - chyba ze to ma byc miejsce do czerpania zysków z....Data dodania komentarza: 20.02.2024, 13:02Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: KrzychuTreść komentarza: Co ci ludzie mają w głowach? Kupować mięso z samochodu na targowisku? Mięso powinno być przechowywane w określonych warunkach w lodówce. Na targowisku to można kupić jabłka, ziemniaki i marchewkę. Mięso tylko w sklepie. Zaoszczędzili 2 zł na galarecie...Data dodania komentarza: 18.02.2024, 14:33Źródło komentarza: Śmiertelne zatrucie mięsem z targowiska w Nowej Dębie. Zatrzymano dwie osobyAutor komentarza: JanTreść komentarza: Usunie progi na ścieżkach przy wyjazdach z posesji!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 16.02.2024, 20:49Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: AldonaTreść komentarza: Dla mnnie catering to wybawienie bo nie mam czasu na gotowanie, pudełka zamawiam z Cud i Miód . Jedzenie jest smaczne, zdrowe i różnorodne wiec posiłki mi się nie przejadają.Data dodania komentarza: 16.02.2024, 13:18Źródło komentarza: Przetestuj catering dietetyczny w Rzeszowie i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem
Reklama
Reklama
Reklama