Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Urodziny Pub Spółdzielczy
Reklama Powiat Rzeszowski

Walczyli o puchar Rektora Politechniki Rzeszowskiej [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

W Rzeszowie odbyła się kolejna edycja Biegu Politechniki Rzeszowskiej o puchar rektora. Celem zawodów było propagowanie aktywnego stylu życia wśród społeczności akademickiej Politechniki Rzeszowskiej oraz parterów Centrum Sportu Akademickiego.
Walczyli o puchar Rektora Politechniki Rzeszowskiej [ZDJĘCIA]

Źródło: Agnieszka Koterba (PRz)

Organizatorami tego sportowego wydarzenia byli Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego PRz, a partnerami Województwo Podkarpackie oraz Centrum Medyczne Medyk.
W biegu mogli startować przedstawiciele społeczności akademickiej Politechniki Rzeszowskiej oraz partnerzy wspierający działalność CSA. Zmagania odbywały się w następujących klasyfikacjach: rodzinnej, studentki/studenci, pracownicy (kobiety/mężczyźni), pierwszaki (studentki/studenci) oraz wydziałowej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:


W klasyfikacji rodzinnej 1. miejsce zajął Jakub Jakubczyk z siostrą Amelią. Na 2. miejscu uplasował się Krzysztof Boryczko z Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury PRz z córką Emilką, a na 3. miejscu Monika Szopińska- Mularz z Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury PRz z synem Tymonem.

W klasyfikacji studenci (kobiety) na podium uplasowały się przedstawicielki Wydziału Zarządzania PRz. 1. miejsce wywalczyła Patrycja Surowiec, 2. miejsce zajęła Kinga Filipek, a 3. miejsce Aleksandra Śmiertelny.

Wśród studentów (mężczyzn) najlepszym biegaczem został Dawid Sobiło z Wydziału Zarządzania PRz, który stanął na najwyższym stopniu podium. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio Michał Kochman z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz oraz Oleh Danchivskyi z Wydziału Elektrotechniki i informatyki PRz.

Zwyciężczynią w klasyfikacji pracownicy (kobiety) została Beata Motyka z Biura Promocji PRz. 2. miejsce zajęła Ewelina Sowa z Centrum Sportu Akademickiego PRz, a na 3. miejscu uplasowała się Aneta Borecka- Śpiewla z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz.

W klasyfikacji pracownicy (mężczyźni) na 1. miejscu uplasował się Maciej Motyka z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz, 2. miejsce zajął Piotr Oczoś z Biura Promocji PRz, a 3. miejsce Kamil Gancarczyk z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz.

W klasyfikacji najliczniejszy wydział zwyciężył Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz, który otrzymał przechodni puchar JM Rektora PRz.

Zwycięzcy otrzymali nagrody i puchary, które wręczyli rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik, prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, dyrektor Centrum Sportu Akademickiego PRz mgr inż. Grzegorz Sowa.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama