Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Zbiórka na rehabilitację Zuzanny G., postrzelonej w Rzeszowie

Podziel się
Oceń

Rodzina postrzelonej Zuzanny G. prosi o wsparcie finansowe na kosztowną rehabilitację kobiety. Przypomnijmy, że rok temu została ona postrzelona przez najemcę mieszkania.
Zbiórka na rehabilitację Zuzanny G., postrzelonej w Rzeszowie

Źródło: zrzutka.pl

Przypomnijmy, że do tego dramatu doszło 15 lipca ub. roku. Zuzanna G. wraz z rodzicami przyszła odebrać mieszkanie wynajmowane przez dwóch 25-latków: Sebastiana S. i Mateusza M. To wtedy rozegrało się piekło. Sebastian S. nagle wyciągnął pistolet i postrzelił 25-latkę. Informacje, które uzyskaliśmy w zeszłym roku, znajdziesz TUTAJ i TUTAJ. 

Zuzanna cudem przeżyła, jednak jej stan był krytyczny. Została przetransportowana do szpitala z poważnymi ranami, w tym przestrzelonym przedramieniem i raną brzucha, której kula zadecydowała o poważnym uszkodzeniu aż sześciu narządów wewnętrznych.

Po wielu tygodniach walki o życie, Zuzannie udało się przetrwać. Przeszła trzy skomplikowane operacje, które zagrażały jej życiu. Cierpienie, które przeszła, jest niewyobrażalne, a trauma odcisnęła na niej trwałe piętno, zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

PRZECZYTAJ TEŻ:

Kosztowna rehabilitacja

- W związku z powyższym, zwracam się z prośbą do Was wszystkich, abyście zechcieli wesprzeć Zuzannę i jej rodzinę w tym trudnym czasie. Każda, nawet najmniejsza darowizna pomoże pokryć koszty leczenia, rehabilitacji i wsparcia psychologicznego dla Zuzanny. Ponadto, wsparcie to pomoże jej zbudować na nowo swoje życie, które zostało zniszczone przez ten straszliwy akt przemocy - piszą autorzy zbiórki pieniędzy. - Nie możemy zmienić tego, co się stało, ale możemy pokazać, że jesteśmy razem z Zuzanną i że nie zostanie ona sama z tym ciężarem. Jesteśmy z nią w jej walce i chcemy pomóc jej wrócić do normalności - dodają.

Wpłat można dokonywać na specjalnej stronie w serwisie zrzutka.pl

- Z góry dziękuję za wszelkie wsparcie. Każdy gest solidarności jest dla Zuzanny cennym znakiem, że nie jest sama. Razem możemy przynieść jej odrobinę ulgi i pokazać, że w świecie, w którym doświadczyła tak wielkiego zła, jest również miejsce dla dobroci, empatii i solidarności - przekazuje matka Zuzanny.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wacuś emigrantTreść komentarza: Szkoda młodej kobiety, dopiero na starcie w życie. Moja Żona zmarła w tym samym wieku. Mając 28 lat zmarła w związku z urodzinami naszego dziecka. Była Mamą, Żoną, pracownikiem dobrej Wyższej Uczelni w stopniu Doktora, autorką wielu publikacji i prac naukowych. Miała też 28 lat, ale dorobek życiowy większy, niż większość 60-latków. A perspektywy ... !! 28-letnia kobieta!Data dodania komentarza: 24.02.2024, 08:58Źródło komentarza: Bezdomna skrzypaczka z Rzeszowa nie żyje. Zmarła w ChicagoAutor komentarza: zero.bogTreść komentarza: Nawet w USA dla 28-letniej kobiety pracy jest pod dostatkiem. Zasadniczo - nawet w Polsce z łatwością mogłaby znaleźć zatrudnienie dające Jej szansę na samodzielne życie. Dlaczego WYBRAŁA! bezdomność w USA, gdzie na opiekę zdrowotną nie miała żadnych szans? No cóż. Każdy przeżywa swoje własne życie. Tak, jak sam chce!Data dodania komentarza: 24.02.2024, 08:34Źródło komentarza: Bezdomna skrzypaczka z Rzeszowa nie żyje. Zmarła w ChicagoAutor komentarza: AntoniTreść komentarza: Marszałek Ortyl dawno powinien być usunięty i osądzony za swoją fatalną działalność i nieudolność i nadużycia władzy. Pan Profesor Gutowski jeden z najmądrzejszych lekarzy w Polsce który nie jednemu uratował życie bezinteresownie doradzał był bezprawnie przez mafię pisowską Ortyla oskarżany w anonimach bez podpisu a Sędzia panu Kotuli zabronił wypowiedzi. PIS i eurokołchoz doprowadzał do katastrofy co obecnie widać na przejściach granicznych.Data dodania komentarza: 23.02.2024, 17:17Źródło komentarza: Prof. Gutkowski p.o. dyrektora szpitala MSWiA. Będzie też kandydatem do sejmiku?Autor komentarza: UkrTreść komentarza: Media już ocenił yData dodania komentarza: 22.02.2024, 00:10Źródło komentarza: Śmiertelna galareta w Nowej Dębie. Są wyniki sekcji zwłok zmarłego Iurii N.Autor komentarza: Czytacz hahaTreść komentarza: Hmmm... ruszyli w eskorcie to co sami się eskortowali.Polska język trudna jezykData dodania komentarza: 21.02.2024, 12:12Źródło komentarza: Policjanci z Rzeszowa ratują życie! Pomogli w pilnym transporcie krwiAutor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiem
Reklama
Reklama
Reklama