Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Tragedia niedaleko Rzeszowa! Pijany kierowca wjechał w dwóch pieszych!

Podziel się
Oceń

Policja pod nadzorem prokuratury pracuje na miejscu wypadku w Będziemyślu (gm. Sędziszów Młp.), gdzie w sobotę ok. godz. 22, kierujący samochodem osobowym wjechał w pieszych.
Tragedia niedaleko Rzeszowa! Pijany kierowca wjechał w dwóch pieszych!

Źródło: Dominik Bąk/Halo Rzeszów

Jedna osoba nie żyje, a druga trafiła do szpitala po dramatycznym w skutkach wypadku. Jak informuje nas telefonicznie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, pełnoletni- kierując samochodem osobowym, będąc pod znacznym wpływem alkoholu, wjechał w dwóch pieszych. 

Zakończyła się już akcja ratunkowa. Niestety jeden z pieszych - mężczyzna - zginął na miejscu. Druga z potrąconych osób - kobieta - w ciężkim stanie trafiła do lokalnego szpitala - wynika z ustaleń redakcji Halo Rzeszów. Nasi dziennikarze ustalili też nieoficjalnie, że kierowca samochodu osobowego miał blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

PRZECZYTAJ TEŻ:

Na miejscu trwają czynności techników z zakresu ruchu drogowego, techników kryminalistyki oraz prokuratura z Prokuratury Rejonowej w Ropczycach. Zbierane są ślady, przeprowadzane są oględziny zdarzenia. 

AKTUALIZACJA, niedziela godz. 10

Jak przekazuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach młodszy aspirant Wojciech Tobiasz, do zdarzenia doszło na prostym i oświetlonym odcinku drogi. - Niestety życia potrąconego 25-latka nie udało się uratować (mieszkańca gminy Sędziszów Młp.), natomiast 21-letnia mieszkanka Ropczyc została przewieziona do szpitala - informuje policjant.

Zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 48 lat (mieszkaniec gminy Sędziszów Młp.) i 51 lat (mieszkaniec gminy Świlcza), obaj byli pod wpływem alkoholu.

Aktualnie policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama