Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Trzy osoby ranne w wypadkach w Rzeszowie i Łowisku

Podziel się
Oceń

Policjanci wyjaśniają okoliczność dwóch zdarzeń drogowych, do jakich doszło w sobotnie południe. Na ulicy Budziwojskiej w Rzeszowie zderzyły się ze sobą trzy pojazdy. W Łowisku, kierujący oplem wjechał w bariery energochłonne.
Trzy osoby ranne w wypadkach w Rzeszowie i Łowisku

Źródło: archiwum KMP Rzeszów

Do pierwszego ze zdarzeń doszło przed godz. 12.30 na ulicy Budziwojskiej w Rzeszowie. Funkcjonariusze rzeszowskiej ekipy wypadkowej, którzy przyjechali na miejsce, ustalili wstępne jego przyczyny. Kierująca skodą, 24-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, jadąc ulicą Budziwojską w kierunku Siedlisk, na skrzyżowaniu z ulicą Karmelicką zderzyła się innym pojazdem. Skoda kierowana przez 27-letniego mieszkańca Rzeszowa, siłą uderzenia została przemieszczona na pojazd volkswagen, którym kierował 51-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Na skutek zderzenia pojazdów do szpitala trafił kierujący skodą i jego pasażerka.

PRZECZYTAJ TEŻ:

Dziesięć minut później, dyżurny miejski otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na drodze S-19 w Łowisku. Mundurowi skierowani na miejsce ustalili, że 68-letni kierujący oplem, jadąc w stronę Rzeszowa, z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewą stronę drogi. Następnie odbił się od barier energochłonnych i przemieścił się na prawą stronę drogi, gdzie ponownie uderzy w bariery. Poszkodowany mieszkaniec Przeworska karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Policjanci apelują do kierowców, o zachowanie szczególnej ostrożności pomimo słonecznej pogody i dobrej widoczności. Wysokie temperatury i palące słońce sprawiają, że szybciej się męczymy. Negatywnie wpływają na naszą percepcję i koncentrację. Jeżeli musimy udać się w dalszą trasę, zaopatrzmy się w wodę do picia. Rozplanujmy drogę, jaką mamy do pokonania, nie zapominając o obowiązkowych postojach.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: będą odganiać ruskich różańcemData dodania komentarza: 22.04.2024, 20:33Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: Kazimierz SikoraTreść komentarza: Kurier Błażowski nr 195 grudzień 2023. pdf Monument w Rzeszowie. Motto: Upamiętnia wydarzenia i ich ofiary – inspiratorzy jego budowy przypisali mu ideę (obecną w treści jego imienia) w niezgodzie z prawdą historyczną. Wydarzenia Ropczyckie poprzedzi- ły Wielki Strajk Chłopski z 16-25 sierpnia 1937 r. (obszernie opisany w Internecie) – wydarzenia przykre dla nas wszystkich. Wynikiem licz- nych starć buntujących się chłopów były ofiary – 44. zabitych, wielu ran- nych i ok. pięciu tys. aresztowanych. W poprzednim Kurierze (nr 194) cy- tuję aut. Grażyna Woźna – „inspira - torami powstania ropczyckiego byli prowokatorzy ludowi oraz komuniści nielegalnie działający w strukturach partii chłopskich i Związku Młodzie- ży Wiejskiej Wici”. Moim zdaniem (K.S.) i zdaniem wielu,, Wydarzenia ropczyckie” i,,Wielki Strajk”, były sa- moistnym buntem chłopskim. Jeżeli brali w nich udział nieliczni komu- nizujący chłopi, to nie oni byli solą tych pamiętnych wydarzeń. Tutaj myśl ks. Mieczysława Malińskiego w,, Życiorysie Karola Wojtyły” str. 13 (wyd. I.) -,, … . Czytaj wprowadzenie w Kurierze Błażowskim nr 194 listopad 2023.pdfData dodania komentarza: 21.04.2024, 16:59Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: wieslawTreść komentarza: Czy Maryja POTRZEBOWAŁA kiedykolwiek jakichś wojowników ? Ludzie opamiętajcie się, mówię to do tych wierzących. Ci wojownicy sprawiają wrażenie mafii rosyjskiej która ochraniała w latach dziewięćdziesiątych każdy lokal gastronomiczny lub sklep. Czy wam się te mózgi zupełnie polasowały?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 13:12Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: 2137Treść komentarza: XDData dodania komentarza: 20.04.2024, 12:28Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: Ciekawy jestem czy ci " wojownicy" maryi" tak licznie zgłoszą się do poboru wojskowego w razie zagrożenia ze strony rosji :):)Data dodania komentarza: 20.04.2024, 11:46Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: BlaTreść komentarza: A jak robią drogi i leją asfalt w listopadzie, grudniu bo inaczej pieniądze by przepadły to wtedy nie musi być odpowiednich warunków i temperatury? A poza tym można takie rzeczy robić w godz 10-14 bo wtedy jest najmniejszy ruch - wszyscy już dojechali do pracy i jeszcze nie zaczęli z niej wyjeżdżać. Tęgie głowy z miasta które zwie się "stolicą innowacji" nie mają badań kiedy się ruch zmniejsza po porannym szczycie?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 00:09Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogi
Reklama
News will be here
Reklama
News will be here
Reklama