Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Dwa wypadki z udziałem motocyklisty i rowerzysty w Rzeszowie i Bratkowicach

Podziel się
Oceń

W czwartek, w Rzeszowie i Bratkowicach doszło do dwóch wypadków z udziałem kierujących jednośladami. W obu przypadkach przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierujących samochodami osobowymi.
Dwa wypadki z udziałem motocyklisty i rowerzysty w Rzeszowie i Bratkowicach

Źródło: fot. Halo Rzeszów

Do pierwszego ze zdarzeń doszło po godzinie 16 na ulicy Rzecha w Rzeszowie. Kierujący toyotą, 71-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc w kierunku ulicy Ciepłowniczej, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu motocykliście. W wyniku zderzenia motocyklista, 41-letni mieszkaniec Rzeszowa, doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. 

Przed godziną 18 doszło do podobnego zdarzenia w Bratkowicach. Kierujący audi, 43-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc drogą serwisową autostrady A4 w kierunku Bratkowic, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z rowerzystą. 33-letni cyklista trafił do szpitala.

W obu wypadkach kierujący samochodami osobowymi byli trzeźwi. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy w pobliżu skrzyżowań, zwłaszcza z udziałem jednośladów.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama