Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Karambol z udziałem 6 aut na Lwowskiej. Policyjna obława za sprawcą wypadku!

Podziel się
Oceń

Trwają policyjne czynności po groźnym karambolu z udziałem aż 6 aut, do którego doszło w środę ok. godz. 14 na ul. Lwowskiej. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Karambol z udziałem 6 aut na Lwowskiej. Policyjna obława za sprawcą wypadku!

Źródło: fot. Karolina/ czytelniczka Halo Rzeszów

Do wypadku doszło ok. godz. 14 na światłach na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej i Bałtyckiej. Wstępnie wiadomo, że zderzyło się aż sześć samochodów. 

Na ten moment wiadomo tyle, że kierujący volkswagenem wjechał w pięć samochodów stojących na czerwonym świetle na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej i Bałtyckiej, na pasie w kierunku centrum miasta - wyjaśnia Bartosz Wilk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Siła uderzenia była dość duża, samo auto zatrzymało się kilkadziesiąt metrów dalej. - Kierowca vw i dwoje podróżujących tym autem oddalili się z miejsca wypadku - dodał Wilk.

- Trwają poszukiwania osób, które jechały vw. Policja musi ustalić, kto nim kierował i dlaczego oddaliły się z miejsca wypadku - wyjaśnia Bartosz Wilk. W wyniku karambolu dwie osoby odniosły obrażenia i zostały przewiezione do szpitala. 

Na miejscu wypadku trwają policyjne czynności. Oprócz działań policjantów drogówki, czynności prowadzą także funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Jak ustaliła nieoficjalnie redakcja Halo Rzeszów nad miastem lata także policyjny śmigłowiec. 

PRZECZYTAJ TEŻ:

Korki tworzą się na wszystkich ulicach prowadzących w kierunku Krasnego. Zakorkowana jest też ul. Armii Krajowej czy Lwowska - już od skrzyżowania z al. Rejtana. 

Utrudnienia w kierunku Krasnego, stan na godz. 15:45, fot. Google Maps

Napisz komentarz
Komentarze
Dominik 05.10.2023 14:55
Komentarz zablokowany

Dominik 05.10.2023 14:47
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama