Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Tragiczny pożar domu pod Rzeszowem! W środku znaleziono zwęglone zwłoki

Podziel się
Oceń

Dramatyczne informacje docierają z Woli Zgłobieńskiej (pow. rzeszowski). Rano doszło tam do pożaru. W środku odnaleziono zwęglone ciało.
Tragiczny pożar domu pod Rzeszowem! W środku znaleziono zwęglone zwłoki

Źródło: OSP Nosówka

Do pożaru doszło w niedzielę (8.10.) ok. godz. 6:30. To wtedy do służb ratunkowych dotarła informacja o pożarze domu jednorodzinnego w Woli Zgłobieńskiej pod Rzeszowem. Na miejsce skierowano liczne zastępy straży pożarnej.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

- Podczas dogaszania jednego z pomieszczeń znaleziono zwęglone zwłoki - przekazała naszej redakcji kom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Dopytywana, czy były to ciało mężczyzny i kobiety sugerowała, że na tę chwilę nie można tego ustalić. - Policjanci potwierdzają tożsamość ofiary pożaru - zaznacza. 

- Ofiarą jest starszy mężczyzna, w wieku 90 lat. Został znaleziony w pokoju - przekazał natomiast kpt. Jan Czerwonka, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Okoliczności wybuchu tego pożaru też są nieznane. - Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratura. Trwa ustalanie wszelkich okoliczności tego zdarzenia - zauważa kom. Wrona. 

Czarny weekend

W sobotę po południu strażacy gasi też inny pożar domu. Ten wybuchł w Babicy, w pow. strzyżowskim. Na szczęście skończyło się tylko na stratach materialnych. 

Trudno nie odnieść wrażenia, że rozpoczyna się sezon grzewczy. Służby przypominają o przeglądach kominiarskich, tak, aby wykluczyć wszelkie najczęstsze możliwe przyczyny powstawania pożarów, jak: sadza w przewodach kominowych, czy jego uszkodzenia. 

Pożar domu w Babicy, fot. czytelnik

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama