Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Tragiczny pożar domu pod Rzeszowem! W środku znaleziono zwęglone zwłoki

Podziel się
Oceń

Dramatyczne informacje docierają z Woli Zgłobieńskiej (pow. rzeszowski). Rano doszło tam do pożaru. W środku odnaleziono zwęglone ciało.
Tragiczny pożar domu pod Rzeszowem! W środku znaleziono zwęglone zwłoki

Źródło: OSP Nosówka

Do pożaru doszło w niedzielę (8.10.) ok. godz. 6:30. To wtedy do służb ratunkowych dotarła informacja o pożarze domu jednorodzinnego w Woli Zgłobieńskiej pod Rzeszowem. Na miejsce skierowano liczne zastępy straży pożarnej.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

- Podczas dogaszania jednego z pomieszczeń znaleziono zwęglone zwłoki - przekazała naszej redakcji kom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Dopytywana, czy były to ciało mężczyzny i kobiety sugerowała, że na tę chwilę nie można tego ustalić. - Policjanci potwierdzają tożsamość ofiary pożaru - zaznacza. 

- Ofiarą jest starszy mężczyzna, w wieku 90 lat. Został znaleziony w pokoju - przekazał natomiast kpt. Jan Czerwonka, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Okoliczności wybuchu tego pożaru też są nieznane. - Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratura. Trwa ustalanie wszelkich okoliczności tego zdarzenia - zauważa kom. Wrona. 

Czarny weekend

W sobotę po południu strażacy gasi też inny pożar domu. Ten wybuchł w Babicy, w pow. strzyżowskim. Na szczęście skończyło się tylko na stratach materialnych. 

Trudno nie odnieść wrażenia, że rozpoczyna się sezon grzewczy. Służby przypominają o przeglądach kominiarskich, tak, aby wykluczyć wszelkie najczęstsze możliwe przyczyny powstawania pożarów, jak: sadza w przewodach kominowych, czy jego uszkodzenia. 

Pożar domu w Babicy, fot. czytelnik

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama