Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Tragiczny wypadek w Brzezinach. Kierująca bmw potrąciła motorowerzystę

Podziel się
Oceń

Do tragicznego wypadku doszło w piątek, 27 października, w Brzezinach w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Kierująca bmw potrąciła motorowerzystę, który zginął na miejscu.
Tragiczny wypadek w Brzezinach. Kierująca bmw potrąciła motorowerzystę

Źródło: facebook.com/latamybyratowac

Do zdarzenia doszło około godz. 11. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca bmw wyprzedzała motorowerzystę, który zaczął skręcać w lewo. W wyniku tego doszło do potrącenia.

Na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety mimo reanimacji, 75-letni mieszkaniec Brzezin, kierujący jednośladem, zmarł. 42-letnia mieszkanka Brzezin, która kierowała bmw, była trzeźwa.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

W związku z tym tragicznym wypadkiem, policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Motocykliści i motorowerzyści są szczególnie narażeni na wypadki, dlatego kierowcy samochodów powinni zachować szczególną ostrożność podczas wyprzedzania jednośladów.

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Dominik 28.10.2023 13:47
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama