Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Wypadek na A4 w Kozodrzy. Droga w kierunku Rzeszowa jest zablokowana

Podziel się
Oceń

Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia trzech samochodów na autostradzie A4 w miejscowości Kozodrza w pow. ropczycko-sędziszowskim.
policja

Źródło: archiwum

Pierwsze informacje o wypadku otrzymaliśmy na naszą skrzynkę [email protected] 

Do wypadku doszło na 547 kilometrze autostrady pomiędzy węzłami Dębica Wschód a Sędziszów, na jezdni w kierunku Rzeszowa. Jak przekazuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie w wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych ranne zostały dwie osoby. 

Zdarzenie powstało ok. godz. 17:20. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Jak informują nas czytelnicy, do pomocy poszkodowanym zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej oraz trzy karetki pogotowia ratunkowego. 

Autostrada A4 w kierunku Rzeszowa zablokowana!

Policja wprowadziła objazdy. Dla samochodów osobowych objazd odbywa się przez węzeł Dębica Wschód na drogę krajową nr 94 do węzła Sędziszów. Dla samochodów ciężarowych objazd wiedzie przez węzeł Dębica Wschód na DK 94 do węzła Świlcza S19 następnie węzeł Rzeszów Zachód A4.

GDDKiA informuje, że utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. 

Utrudnienia trwały do godziny 21:30. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama