Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Wypadek na A4 w Kozodrzy. Droga w kierunku Rzeszowa jest zablokowana

Podziel się
Oceń

Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia trzech samochodów na autostradzie A4 w miejscowości Kozodrza w pow. ropczycko-sędziszowskim.
policja

Źródło: archiwum

Pierwsze informacje o wypadku otrzymaliśmy na naszą skrzynkę [email protected] 

Do wypadku doszło na 547 kilometrze autostrady pomiędzy węzłami Dębica Wschód a Sędziszów, na jezdni w kierunku Rzeszowa. Jak przekazuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie w wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych ranne zostały dwie osoby. 

Zdarzenie powstało ok. godz. 17:20. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Jak informują nas czytelnicy, do pomocy poszkodowanym zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej oraz trzy karetki pogotowia ratunkowego. 

Autostrada A4 w kierunku Rzeszowa zablokowana!

Policja wprowadziła objazdy. Dla samochodów osobowych objazd odbywa się przez węzeł Dębica Wschód na drogę krajową nr 94 do węzła Sędziszów. Dla samochodów ciężarowych objazd wiedzie przez węzeł Dębica Wschód na DK 94 do węzła Świlcza S19 następnie węzeł Rzeszów Zachód A4.

GDDKiA informuje, że utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. 

Utrudnienia trwały do godziny 21:30. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama