Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Tragiczny wypadek na S19 w Sokołowie Młp. Zderzenie 2 ciężarówek i osobówki. Droga zablokowana [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do którego doszło na S19, na wysokości miejscowości Nienadówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym marki DAF, po czym wjechał do rowu.
Tragiczny wypadek na S19 w Sokołowie Młp. Zderzenie 2 ciężarówek i osobówki. Droga zablokowana [ZDJĘCIA]

Źródło: Łukasz Kotulak/Halo Rzeszów

Około godz. 11:30, na drodze S19, na wysokości miejscowości Nienadówka, doszło do tragicznego wypadku. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem, 65-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem marki DAF, kierowanym przez 61-letniego mieszkańca Biłgoraja, po czym wjechał do rowu - przekazał asp. Andrzej Stebnicki z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Po zderzeniu kierujący dafem, zderzył się jeszcze z jadącym w kierunku Rzeszowa samochodem ciężarowym, którym kierował 29-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:

Mimo reanimacji życia kierującego volkswagenem nie udało się uratować. Pasażerka volkswagena z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci ustalili, ze kierowcy obu samochodów ciężarowych byli trzeźwi.

Na miejscu wykonywane są policyjne czynności pod nadzorem prokuratora.

Utrudnienia na tym odcinku drogi mogą potrwać nawet kilka godzin. Zablokowany jest wjazd na węzeł Sokołów Północ w kierunku Rzeszowa oraz węzeł Sokołów w kierunku Lublina.

PRZECZYTAJ TEŻ:

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Sokół 03.11.2023 18:46
W jakiej Nienadówce ?!! Wypadek był po północno-wschodniej części Sokołowa, a Nienadówka leży akurat po przeciwnej stronie Sokołowa tj. południowy zachód. Od redakcji: Jak widać miejscowość wypadku podaje policja. Stąd też cytat z nazwą miejscowości Nienadówka.

Dominikg 03.11.2023 17:16
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LoxleyTreść komentarza: Jak fakt historyczny może być kontrowersyjny ukazany w bardzo łagodnym wydaniu w porównaniu z ówczesna rzeczywistością? Było, świadkowie żyją. Do dziś przeżywają tamte wydarzenia. Mają traumę. Chcą pamiętać swoich bliskich, którzy nie zdążyli uciec. Nie o zemstę chodzi, a o pamięć. Gdyby chodziło o zemstę żaden Ukrainiec nie trafiłby pod polski dach.Data dodania komentarza: 16.06.2024, 08:39Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: Nareszcie. Nie o zemstę tu chodzi a o pamięć. Cieszę się szczerze.Data dodania komentarza: 14.06.2024, 18:55Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: lózakTreść komentarza: odcięli od koryta i płaczesz?Data dodania komentarza: 14.06.2024, 11:20Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Magdalena doktorTreść komentarza: Teraz się przekonać jak to jest niewidziec i nie mieć kontaktu z dzieckiem przez dłuższy okres. Decyzja sądu włoskiego miała przyznaną prawowitą opiekę. Sama sobie rzuciła kłody pod nogi. Jeśli nawet nie miała dobrych relacji z byłym mężem to nie powinna utrudniać kontaktów z córką.Data dodania komentarza: 14.06.2024, 11:14Źródło komentarza: Po 3 latach odnalazł córkę w Rzeszowie. Pomógł anonimowy list!Autor komentarza: heheszkiTreść komentarza: I bardzo dobrze, raz na jakiś czas sprawiedliwośćData dodania komentarza: 14.06.2024, 07:11Źródło komentarza: Po 3 latach odnalazł córkę w Rzeszowie. Pomógł anonimowy list!Autor komentarza: rewTreść komentarza: w dalszym ciagu sytuacja dziecka jest tragiczna. teraz dla odmiany będzie pod opieka ojca, a mamusia? Dziecko potrzebuje obojga rodziców, sytuacja nie do pozazdroszczenia. Radziłbym Polkom zastanowić się 10 razy zanim pojadą żenić się za granicę.Data dodania komentarza: 13.06.2024, 23:02Źródło komentarza: Po 3 latach odnalazł córkę w Rzeszowie. Pomógł anonimowy list!
Reklama
Reklama
Reklama