Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Biznes i finanse

Złomujemy24h - sposób na to, aby pozbyć się samochodu
Złomujemy24h - sposób na to, aby pozbyć się samochodu

Samochody z czasem się zużywają i nie nadają się do dalszej jazdy. Pojazdy mechaniczne ulegają także wypadkom, które wyłączają je z całkowitej eksploatacji. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, każdy właściciel musi oddać auto na złom.

30.04.2024 18:45
Czy w czwartek czynny będzie ZUS?
Czy w czwartek czynny będzie ZUS?

Długi majowy weekend przed nami, w tym czasie wiele osób korzysta z urlop, by odpocząć, ale to też okazja do załatwienia swoich spraw, w tym tych urzędowych.

30.04.2024 13:47
Jak zaoszczędzić na rachunkach? Zrozum swoje świadectwo energetyczne
Jak zaoszczędzić na rachunkach? Zrozum swoje świadectwo energetyczne
30.04.2024 10:40
Drakońskie podwyżki gazu! Od lipca rachunki wyższe o 60%!
Drakońskie podwyżki gazu! Od lipca rachunki wyższe o 60%!

PGNiG rozsyła do swoich klientów informacje o nowych taryfach na gaz, które zaczną obowiązywać od 1 lipca 2024 roku. Taryfy te obejmą również tych odbiorców, którzy do tej pory korzystali z tarcz ochronnych. To oznacza, że rachunki za gaz dla większości z nas znacząco wzrosną - średnio o 50-60%.

29.04.2024 11:35    1
Tusk bierze się za Internet. Do akcji wkroczy ABW
Tusk bierze się za Internet. Do akcji wkroczy ABW

Polska szykuje się do gruntownej nowelizacji ustawy o działaniach antyterrorystycznych. Celem zmian jest dostosowanie polskiego prawa do unijnych wymogów i wzmocnienie walki z niebezpiecznymi treściami w Internecie. Nowe przepisy dają Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) szerokie narzędzia do monitorowania sieci i zwalczania zagrożeń terrorystycznych.

24.04.2024 10:58
ZUS bierze się za kontrolę L4. Rośnie liczba kontroli
ZUS bierze się za kontrolę L4. Rośnie liczba kontroli

Jak wynika z danych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, w ubiegłym roku przeprowadzono o ponad 7 proc. więcej kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy niż w 2022 roku.

24.04.2024 08:50    2
Nowy regionalny portal pracy: ePraceo.pl
Nowy regionalny portal pracy: ePraceo.pl
23.04.2024 10:37
Bon energetyczny. Czy osłodzi gorycz wyższych rachunków?
Bon energetyczny. Czy osłodzi gorycz wyższych rachunków?

Już wszystko jasne. Ceny prądu, gazu i ciepła zostaną od 1 lipca odmrożone. Resort klimatu chce co prawda ograniczyć skokowy wzrost opłat dla gospodarstw domowych i proponuje nowe rozwiązania, między innymi bon energetyczny. Tylko czy to wystarczy, by pokryć wyższe rachunki? Sprawdzamy.

22.04.2024 12:44    1
PAIH bliżej podkarpackich przedsiębiorców. Regionalne Biuro Handlowe w Rzeszowie otwarte
PAIH bliżej podkarpackich przedsiębiorców. Regionalne Biuro Handlowe w Rzeszowie otwarte

Polska Agencja Inwestycji i Handlu uruchomiła kolejne z Regionalnych Biur Handlowych. Oddział PAIH w Rzeszowie oficjalnie otworzyli minister rozwoju i technologii Krzysztof Hetman, wiceprezes zarządu PAIH Magdalena Skarżyńska, prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek oraz poseł na Sejm RP Adam Dziedzic. Biuro będzie stanowić wsparcie dla polskich firm z całego województwa. Wesprze też przedsiębiorców w kontaktach biznesowych z Ukrainą.

19.04.2024 13:00
Komentarze
Autor komentarza: LoxleyTreść komentarza: Jak fakt historyczny może być kontrowersyjny ukazany w bardzo łagodnym wydaniu w porównaniu z ówczesna rzeczywistością? Było, świadkowie żyją. Do dziś przeżywają tamte wydarzenia. Mają traumę. Chcą pamiętać swoich bliskich, którzy nie zdążyli uciec. Nie o zemstę chodzi, a o pamięć. Gdyby chodziło o zemstę żaden Ukrainiec nie trafiłby pod polski dach.Data dodania komentarza: 16.06.2024, 08:39Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: Nareszcie. Nie o zemstę tu chodzi a o pamięć. Cieszę się szczerze.Data dodania komentarza: 14.06.2024, 18:55Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: lózakTreść komentarza: odcięli od koryta i płaczesz?Data dodania komentarza: 14.06.2024, 11:20Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Magdalena doktorTreść komentarza: Teraz się przekonać jak to jest niewidziec i nie mieć kontaktu z dzieckiem przez dłuższy okres. Decyzja sądu włoskiego miała przyznaną prawowitą opiekę. Sama sobie rzuciła kłody pod nogi. Jeśli nawet nie miała dobrych relacji z byłym mężem to nie powinna utrudniać kontaktów z córką.Data dodania komentarza: 14.06.2024, 11:14Źródło komentarza: Po 3 latach odnalazł córkę w Rzeszowie. Pomógł anonimowy list!Autor komentarza: heheszkiTreść komentarza: I bardzo dobrze, raz na jakiś czas sprawiedliwośćData dodania komentarza: 14.06.2024, 07:11Źródło komentarza: Po 3 latach odnalazł córkę w Rzeszowie. Pomógł anonimowy list!Autor komentarza: rewTreść komentarza: w dalszym ciagu sytuacja dziecka jest tragiczna. teraz dla odmiany będzie pod opieka ojca, a mamusia? Dziecko potrzebuje obojga rodziców, sytuacja nie do pozazdroszczenia. Radziłbym Polkom zastanowić się 10 razy zanim pojadą żenić się za granicę.Data dodania komentarza: 13.06.2024, 23:02Źródło komentarza: Po 3 latach odnalazł córkę w Rzeszowie. Pomógł anonimowy list!
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama