Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Turystyka

Poradnik wakacyjny – jak przygotować się do podróży zagranicznej
Poradnik wakacyjny – jak przygotować się do podróży zagranicznej

Okres wakacyjny i liczne wyjazdy za granicę są tuż za rogiem. Aby zapewnić płynność podróży i bezproblemowe przekraczanie granic, warto zorganizować się i dobrze przygotować do wyjazdu.

15.05.2023 00:31
Zanurz się w magicznym świecie Bieszczadów
Zanurz się w magicznym świecie Bieszczadów

Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem przyrody, czy szukasz aktywnego wypoczynku, na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie.

12.05.2023 11:28
Pod Maglem
Odpocznij Pod Maglem. Pozostaw za sobą miasto i zakochaj się w ciszy

Jest takie miejsce w powiecie jasielskim, gdzie trzeba zajrzeć. Wystarczy tylko trochę wolnego czasu - na przykład na weekend czy wakacje. Tuż obok Beskidu Niskiego, otoczone ciszą i malowniczymi widokami. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą kijków do nordic walking, rowerów i dodatkowej pary butów.

27.03.2023 17:46
magurska ostoja
Magurska Ostoja w Krempnej - perła Beskidu Niskiego

Chcesz wyjechać w góry i nie odczuć wysokiej inflacji? Masz plany, ale ceny Cię przerażają? Sprawdzasz, gdzie można odpocząć, zjeść i przenocować, jednak z niedowierzaniem patrzysz, ile to kosztuje? Przeczytaj i zapamiętaj: Magurska Ostoja w Krempnej.

27.03.2023 15:24
Bon turystyczny. Dla kogo? Jak skorzystać?
Bon turystyczny. Dla kogo? Jak skorzystać?

Wprowadzony w 2020 program Polski Bon Turystyczny jest wciąż jednym z istotnych narzędzi wsparcia społecznego i gospodarczego, zarówno dla polskich rodzin, jak i przedsiębiorców z branży turystycznej. Efekty jego działania są doskonale widoczne w województwie podkarpackim. Od początku funkcjonowania programu do przedsiębiorców turystycznych oraz organizacji pożytku publicznego w regionie wpłynęło 92 844 602 zł.

20.01.2023 10:08
Beskidy. W wyższych partiach gór warunki na szlakach są zimowe
Beskidy. W wyższych partiach gór warunki na szlakach są zimowe

Trudne warunki panują na szlakach turystycznych w Beskidach. Powyżej 900 m n.p.m. leży śnieg. Szlaki są oblodzone. Turyści muszą mieć odpowiedni sprzęt. W sobotę rozpoczęły się ferie w woj. śląskim. Otwarte są niektóre trasy narciarskie.

14.01.2023 11:28
ZUS przypomina: bonem turystycznym można zapłacić za ferie
ZUS przypomina: bonem turystycznym można zapłacić za ferie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że bonami turystycznymi można płacić jeszcze tylko do końca marca. Również za wyjazd dziecka na ferie czy inne atrakcje turystyczne na ten wolny czas.

11.01.2023 17:43
Polska na pierwszym miejscu listy miejsc wartych odwiedzenia w tym roku według stacji CNN
Polska na pierwszym miejscu listy miejsc wartych odwiedzenia w tym roku według stacji CNN

Znana amerykańska stacja CNN co roku przygotowuje ranking atrakcyjnych miejsc, do których każdy Amerykanin powinien się wybrać. W tym roku na czele tej listy znalazła się Polska. Autorzy zestawienia nie polecają jednak konkretnych regionów czy zabytków. Jako główny powód do odwiedzenia Polski redakcja wskazała fakt, że warto okazać nam szacunek za to, że tak bardzo wsparliśmy zaatakowaną Ukrainę.

05.01.2023 23:54
Poznaj specjały do nabycia na stoiskach na Świątecznym Miasteczku w Rzeszowie
Poznaj specjały do nabycia na stoiskach na Świątecznym Miasteczku w Rzeszowie

Sporo atrakcji czeka codziennie w Świątecznym Miasteczku obok ratusza w Rzeszowie. Są tu stoiska z niepowtarzalnymi, gwiazdkowymi prezentami, a także mnóstwo smacznego jedzenia i dobrej zabawy.

23.12.2022 15:56
Komentarze
Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coliAutor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama