Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Bohaterowie Krainy Lodu i Święty Mikołaj odwiedzili Rzeszów

Podziel się
Oceń

W środowe (6 grudnia) popołudnie w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów odbyły się „Mikołajki w Krainie Lodu”. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji.
Bohaterowie Krainy Lodu i Święty Mikołaj odwiedzili Rzeszów

Autor: Natalia Toropiła/Halo Rzeszów

Już od godziny 14:00 w centrum handlowym pojawiły się postaci z bajki „Kraina Lodu”. Był również Mikołaj, który nie zapomniał o zabraniu ze sobą z dalekiej Laponii worka pełnego prezentów.

OBEJRZYJ FOTORELACJĘ Z WYDARZENIA

Dużą popularnością cieszyły się warsztaty elfów, w których można było zrobić świąteczne eco-ozdoby z różnych naturalnych materiałów tj. drewno czy gips. Dzieci tworzyły także korony Elzy. Odbyło się także Mikołajkowe Show, podczas którego dzieciaki mogły wspólnie z Elzą tańczyć i śpiewać swoje ulubione piosenki. 

Dzieci miały okazję zmierzyć się z quizem wiedzy na temat filmu „Karina lodu”, za co otrzymały drobne upominki. Dodatkową atrakcją była również foto-ścianka, przy której robiono pamiątkowe zdjęcia z Elzą, Olafem, Anną i Św. Mikołajem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8Autor komentarza: abcTreść komentarza: Nie jest prawdą że przywrócono wszystkie kursy linii 8 do Rudnej Wielkiej. Praktycznie przez 2 godziny między 16 z minutami a 18 z minutami nie ma do Rudnej żadnego kursu MPK. Ani linii 8 ani 20Data dodania komentarza: 27.02.2024, 14:27Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8Autor komentarza: NiezależnyTreść komentarza: Komunikaty po nowemu??? To jakiś żart. Przecież praktycznie nic nie jest zrozumiałe czy słyszalne - zwłaszcza jeżeli jakiś pociąg stoi obok peronu. No chyba, że to taka nowość - podkarpacka "innowacyjność". Dno i k..pa mułu.Data dodania komentarza: 24.02.2024, 15:07Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów Główny
Reklama
Reklama
Reklama