Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Z Domu Seniora na Załężu oddalił się pensjonariusz Jerzy Stróżek

Podziel się
Oceń

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzi poszukiwania 67-letniego Jerzego Stróżyka. Mężczyzna wyszedł z domu seniora.
Z Domu Seniora na Załężu oddalił się pensjonariusz Jerzy Stróżek
Zaginiony Jerzy Stróżyk.

Źródło: archiwum rodziny

Zaginiony w czwartek (28.12.) opuścił pieszo dom seniora "Villa Seniora" mieszczący się w Rzeszowie przy ul. Potockiego 95. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca pobytu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

fot. KMP Rzeszów

Rysopis: wzrost ok.185 cm, wiek z wyglądu ok. 70 lat, szczupła budowa ciała, włosy siwe dłuższe, oczy bdb, nos zwykły, uzębienie pełne.

Cechy ubioru: buty typu adidasy koloru czarnego, spodnie dresowe koloru niebieskiego, czarno-szarą bluzę z kapturem.

Wszelkie informacje należy kierować pod nr tel.47 821 3224 lub 112.

 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama