Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Policjanci z Rzeszowa ratują życie! Pomogli w pilnym transporcie krwi

Podziel się
Oceń

Na autostradzie A4 przejęli transport od personelu medycznego i błyskawicznie dostarczyli go do mieleckiego szpitala, gdzie czekał na niego operowany pacjent.
Policjanci z Rzeszowa ratują życie! Pomogli w pilnym transporcie krwi

Źródło: KMP Rzeszów

We wtorek (21.02.) po południu policjanci z rzeszowskiej drogówki udowodnili, że na nich zawsze można liczyć. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie otrzymał zgłoszenie o awarii pojazdu medycznego około godziny 14:30. Pojazd przewoził krew, która była pilnie potrzebna do operacji w mieleckim szpitalu. Każda minuta zwłoki mogła mieć tragiczne konsekwencje.

Szybka i sprawna akcja

Dyżurny natychmiast skierował na miejsce zdarzenia patrol drogówki. Funkcjonariusze szybko dotarli do uszkodzonego pojazdu i przejęli od personelu medycznego pojemniki z krwią. Włączając sygnały uprzywilejowania, ruszyli w eskorcie do Mielca.

Dzięki błyskawicznej akcji policjantów, krew dotarła do szpitala na czas. Pacjent mógł zostać zoperowany, a jego życie nie było zagrożone.

Postawa policjantów z Rzeszowa jest godna naśladowania. Ich odwaga, determinacja i zaangażowanie uratowały życie człowieka. To kolejny przykład na to, że policjanci to nie tylko stróże prawa, ale także ludzie gotowi do niesienia pomocy w każdych okolicznościach.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Czytacz haha 21.02.2024 12:12
Hmmm... ruszyli w eskorcie to co sami się eskortowali.Polska język trudna jezyk

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama