Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich Piwnicach

Podziel się
Oceń

W ubiegłym roku Rzeszowski Dzień Kobiet okazał się strzałem w dziesiątkę, zdobywając ogromne uznanie mieszkanek miasta. Z myślą o kontynuowaniu tej pięknej tradycji Estrada Rzeszowska ogłasza kolejną edycję, obiecując jeszcze więcej niespodzianek i emocji dla wszystkich kobiet Rzeszowa.
Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich Piwnicach

Źródło: Grzegorz Bukała/UM Rzeszowa

Autentyczna podróż zabytkowym „Jelczem”

8 marca między godziną 7:00 a 11:00 oraz 14:00 a 17:00, miłośniczki podróży czeka wyjątkowa okazja. Po ulicach Rzeszowa będzie kursować zabytkowy autobus „Jelcz” z MPK Rzeszów. Trasa linii „0” obejmie najważniejsze punkty miasta, a podróżujące kobiety będą miały okazję nie tylko do podziwiania historycznego środka transportu, ale także do skorzystania z licznych niespodzianek przygotowanych specjalnie dla nich. Start z Dworca Lokalnego w Rzeszowie, a przejazdy będą całkowicie bezpłatne.

Wieczór pełen muzyki z Bartkiem Grzankiem

Na zakończenie dnia, o godzinie 20:00, Estrada Rzeszowska serdecznie zaprasza wszystkie kobiety do Rzeszowskich Piwnic, gdzie odbędzie się wyjątkowy koncert Bartka Grzanka z zespołem. Artysta, znany ze swojego niepowtarzalnego stylu, przedstawi publiczności najnowsze utwory z albumu „Grzanek”. Koncert obiecuje połączenie energetycznych partii gitary z pełnym emocji śpiewem, niosąc ze sobą klimat bluesa, rocka i soulu. Wstęp na wydarzenie jest zupełnie darmowy, co sprawia, że to idealna okazja na spędzenie wieczoru w towarzystwie dobrej muzyki i wyjątkowych ludzi.

Bartek Grzanek, debiutując jako gitarzysta w zespole country „Colorado Band” w 1998 roku, od tamtej pory zdobył serca słuchaczy, biorąc udział w takich programach jak „The Voice of Poland” czy „Mam Talent”. Jego talent muzyczny sprawia, że koncert z pewnością będzie niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich obecnych.

Modowy Bazar: Inspiracje i Porady Stylizacyjne

Atrakcje nie kończą się jednak 8 marca. 9 marca, w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury, odbędzie się Modowy Bazar. To doskonała okazja dla miłośniczek mody na zakupy odzieżowych perełek z drugiej ręki oraz unikatowej biżuterii hand made. Dodatkowo, dla zainteresowanych, stylistka udzieli cennych porad dotyczących stylizacji i wyboru ubrań.

Rzeszowski Dzień Kobiet obiecuje być wyjątkowym przeżyciem dla wszystkich kobiet, łącząc w sobie podróż zabytkowym autobusem, muzyczne doznania podczas koncertu oraz modowe inspiracje na Modowym Bazarze. Niech 8 marca w Rzeszowie będzie dniem pełnym radości, spotkań i niezapomnianych chwil.


Napisz komentarz

Komentarze

JArek 28.02.2024 22:47
Dyskryminacja, nawet w autobusie

lózak 29.02.2024 19:35
chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień Kobiet

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama