Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Adam Dziedzic popiera Konrada Fijołka. Potrafimy współpracować dla Rzeszowa

Podziel się
Oceń

Projekt Rzeszów to wspólne porozumienie posła Adam Dziedzica i Konrada Fijołka, prezydenta Rzeszowa ubiegającego się o reelekcję. Żeby projekt mógł być realizowany, ważne jest oddanie głosu na prodemokratycznego kandydata Rozwoju Rzeszowa.
Adam Dziedzic popiera Konrada Fijołka. Potrafimy współpracować dla Rzeszowa
Projekt Rzeszów to porozumienie programowe pomiędzy Adamem Dziedzicem - posłem PSL i kandydatem na prezydenta Rzeszowa, a Konradem Fijołkiem - ubiegającym się o reelekcje włodarzem stolicy Podkarpacia.

Poseł Adam Dziedzic, może pochwalić się imponującym wynikiem, blisko 9 proc. poparciem, mieszkańców Rzeszowa, którzy oddali głos na jego osobę w wyborach prezydenta stolicy Podkarpacia. Ale przed nami II tura wyborów, w której ważą się losy, czy pracę na rzecz miasta kontynuować będzie ówczesny prezydent Konrad Fijołek, czy Rzeszów trafi w ręce Prawa i Sprawiedliwości, którego kandydatem jest Waldemar Szumny. 

Poseł Adam Dziedzic oraz prezydent Konrad Fijołek w poniedziałek (15.04.) podpisali ze sobą porozumienie o współpracy związanej ze wcielaniem w życie programu obydwu kandydatów. Współpraca pomiędzy parlamentarzystą a prezydentem Rzeszowa nie jest jedynie umową formalną. To symboliczny gest, który wyznacza nowy etap dla Rzeszowa. 4 z 11 punktów programowych Dziedzica zostały uwzględnione w porozumieniu, co świadczy o wspólnych celach i zaangażowaniu obu stron w rozwój miasta.

Dlatego też, patrząc w przyszłość, Rzeszów może spodziewać się nie tylko stabilności politycznej, lecz także dynamicznego rozwoju, opartego na współpracy i wspólnych wysiłkach władz miejskich i centralnych. Żeby tak się jednak stało Adam Dziedzic prosi swoich wyborców - mieszkańców Rzeszowa - o oddanie głosu w II turze wyborów na Konrada Fijołka. 

Potrafimy współpracować dla Rzeszowa

- Za chwilę druga tura wyborów prezydenta miasta Rzeszowa. Co możemy zrobić? Oddać władzę w ręce PiS? Nie. Trzeba przejść do konstruktywnej współpracy - mówi poseł Adam Dziedzic, który zauważa: - Głosów moich wyborców nie mogę tak po prostu spakować w pudełko i ich przekazać. To odpowiedzialni ludzie, dla których przede wszystkim najważniejszy jest rozwój Rzeszowa. To oni właśnie poparli jedenastkę z programu Dziedzica.

- Ta umowa to przykład, że nawet w trudnych czasach potrafimy razem współpracować dla mieszkańców Rzeszowa - zauważają Konrad Fijołek i Adam Dziedzic, ciesząc się z podpisanego porozumienia pod nazwą "Projekt Rzeszów". 

- Nie tylko będę wymagał realizacji tego projektu, ale również zobowiązuję się do pomocy i pozyskania środków dla mieszkańców i dla miasta Rzeszowa - zapewnia Adam Dziedzic. 

Oby ta nowa era przyniosła jeszcze więcej sukcesów i dobrobytu dla mieszkańców miasta.


 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama