Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Kompletnie pijany alimenciarz jeździł po Krasnem

Podziel się
Oceń

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego skuterem. 38-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Podczas kontroli okazało się, że mieszkaniec powiatu przemyskiego jest poszukiwany przez sąd. Mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w areszcie.
Kompletnie pijany alimenciarz jeździł po Krasnem

Źródło: archiwum

W środę (1.05.) po godzinie 21, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie otrzymał informację, że w Strażowie kierujący skuterem najprawdopodobniej jest nietrzeźwy. Aby to zweryfikować, na miejsce niezwłocznie skierował partol ruchu drogowego.

W Krasnem mundurowi zauważyli jadącego na skuterze marki Donatio mężczyznę, którego zatrzymali do kontroli. 38-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego został poddany badaniu stanu trzeźwości z wynikiem 2,54 promila. 

Ponadto okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest przez przemyski sąd za uchylnie się od obowiązku alimentacyjnego. Jego wyrokiem, 38-latek najbliższe 90 dni spędzi w areszcie.

Oczywiście odpowie też karnie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama